Karantino metu sumažinta mokestinė našta tėvams

Lietuvoje paskelbus karantiną, dviem savaitėms visose švietimo įstaigose buvo sustabdytas ugdymo(si) procesas, o įstaigoms tai buvo metas pasiruošti darbą organizuoti nuotoliniu būdu. Ši savaitė – pirmoji, kada buvo vykdomas nuotolinis mokymas.

Šiandien, taip pat nuotoliniu būdu posėdžiavusi Marijampolės savivaldybės taryba suprasdama situacijos rimtumą ir norėdama sumažinti finansinę naštą tėvams, nusprendė, kad karantino metu (dėl ekstremalios situacijos COVID-19 ligos) ikimokyklinį ugdymą teikiančiose įstaigose fiziškai ugdomoji veikla nėra vykdoma, vaikai nėra vedami į grupes, todėl yra tikslinga, jog tėvai pastovaus 10 Eur/mėn mokesčio nemokės.

Karantino laikotarpiu mokestis taip nebus skaičiuojamas ir už nuotoliniu būdu organizuojamą ugdymą neformaliojo ir formalųjį švietimą papildančiose ugdymo įstaigose t. y. Meno, Sporto, Žaidimų sporto mokyklose, Sporto centre „Sūduva“, Moksleivių kultūros centre.

„Džiugu, kad šiuos svarbius sprendimus Taryba priėmė vieningai ir, kad šiuo visiems nelengvu laikotarpiu galėsime padėti tėvams sumažinant finansinę naštą. Pirmoji savaitė, kada įstaigos vykdo nuotolinį mokymą parodė, kad net ir kylant sunkumams, mes jų nevengiame, o juos drauge įveikiame. Dėkoju pedagogams, kurie organizuodami veiklas nuotoliniu būdu ieško naujų, inovatyvių formų kaip bendrauti su vaikais ir perteikti žinias. Prisitaikyti prie susidariusios situacijos ir užtikrinti vaikų ugdymą bei užimtumą – išlieka vienu iš svarbiausių prioritetų net ir karantino metu‘, – sako Savivaldybės meras Povilas Isoda.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE