Karjeros diena Vilkaviškio “Aušros” gimnazijoje

Kovo 1-ąją gimnazijoje vyko Karjeros diena. Šios netradicinio ugdymo dienos veiklomis siekiama gimnazistams suteikti galimybę plačiau susipažinti su įvairiomis profesijomis, studijų programomis, verslo kūrimo idėjomis bei studentišku gyvenimu iš arčiau. Tai puiki galimybė pažinti, išbandyti, atrasti ir pradėti sąmoningai planuoti savo ateitį.

Karjeros dienoje dalyvavo apie 70 lektorių – studentų, dėstytojų, įmonių ar organizacijų atstovų. Teorinius ir praktinius užsiėmimus vedė bei sporto salėje individualiai prie savo stendų su gimnazistais bendravo 18 mokymo įstaigų – Vilniaus universiteto (VU), Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), Vytauto didžiojo universiteto (VDU), Sveikatos mokslų universiteto (LSMU), Mykolo Romerio universiteto (MRU), Aukštosios jūreivystė mokyklos, Generolo Jono Žemaičio karo akademijos, Vilniaus dailės akademijos (VDA), Lietuvos sporto universiteto (LSU), Vilniaus kolegijos (VK), Kauno kolegijos (KK), Marijampolės kolegijos (MK), Kauno technikos kolegijos (KTK), Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos (KMAIK), Šv. Ignaco Lojolos kolegijos, Socialinių mokslų kolegijos (SMK), Karaliaus Mindaugo PMC, Marijampolės PRC Vilkaviškio skyriaus – atstovai.

Į renginį atvyko ir savo sėkmės istorijomis pasidalino EK atstovybės biuro Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Metų verslo žmogaus 2019 nominaciją pelnęs vienas iš įmonės „Vinted“ įkūrėjų, „startuolis“ Justas Janauskas. Renginyje dalyvavo ir vilkaviškiečiai:   baldų ir interjero salono „Idėjos namams“ savininkė Irma Žilinskaitė, Vilkaviškio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai, Jaunimo užimtumo tarnybos vyr. specialistė Jūratė Drunienė.

Į kvietimą atsiliepė ir atvyko LAMA BPO konsultantė Odeta Kardauskė, kuri pristatė stojimo į aukštąsias Lietuvos mokyklas tvarką 2019 m. Valstybinio studijų fondo atstovė Milda Papinigienė supažindino su paskolomis, stipendijomis ir kita parama studijoms, LR STT Kauno valdybos korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė mokiniams atskleidė korupcijos apraiškas. Karjeros dienoje taip pat dalyvavo LK KPKT Alytaus RKPKS Marijampolės poskyrio ir LK KASP 1R 106 LP lengvosios pėstininkų kuopos kariai.

Nuotraukų autorius – Antanas Budrys.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE