Kartvelas naudojosi, įtariama, suklastotu ukrainietišku vairuotojo pažymėjimu

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė iš Lenkijos į Lietuvą automobiliu „Opel Vectra“ vykusį kartvelą. Patikros metu jis pateikė, įtariama, padirbtą ukrainietišką vairuotojo pažymėjimą.

Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, tikrino iš Lenkijos į Lietuvą ką tik įvažiavusio automobilio „Opel Vectra “ ir jo vairuotojo dokumentus. Nyderlandų numeriais paženklintą transporto priemonę vairavo 43 metų Sakartvelo pilietis.

Vairuotojas VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus automobilio ir savo asmens dokumentus. Pasieniečiams kartvelas padavė ir ukrainietišką vairuotojo pažymėjimą, kuriame buvo vyro duomenys ir kuris pasieniečiams iškart sukėlė įtarimų. Paaiškėjo, kad šis dokumentas galimai suklastotas.

Pasieniečiai kartvelą sulaikė ir uždarė į areštinę. Dėl disponavimo suklastotu dokumentu ar jo panaudojimo Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų

Automobilį „Opel Vectra“ Kalvarijos pasieniečiai perdavė vėliau atvykusiam sulaikytojo tautiečiui, kuris turėjo visus reikiamus tvarkingus dokumentus.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE