Kaunietis įkliuvo prie Vokietijoje pavogto „Mercedes Benz ML320“ vairo

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Vokietijoje pavogtą automobilį „Mercedes Benz ML320“, kurį vairavo Kauno gyventojas. Jis turėjo, įtariama, suklastotus prieš dvi dienas nuvarytos mašinos dokumentus.

Trečiadienį VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „Mercedes Benz ML320“ lietuviškais numeriais. Kaip vėliau paaiškėjo, šie numeriai yra išduoti kitai Lietuvoje registruotai transporto priemonei.

2005 m. laidos „Mercedes Benz ML320“ vairavo 53-ejų Kauno gyventojas. Jis pasieniečiams pateikė, įtariama, suklastotus automobilio registracijos liudijimą ir techninės apžiūros rezultatų kortelę. Kalvarijos užkardos pareigūnai greitai išsiaiškino, kad ši mašina nuo pirmadienio yra ieškoma kaip pavogta Vokietijoje.

Vairuotoją pasieniečiai sulaikė ir uždarė į areštinę.  VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo bei dėl dokumento suklastojimo arba disponavimo suklastotu dokumentu.

„Mercedes Benz ML320“ saugomas Kalvarijos užkardoje.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE