Kazlų Rūdoje atidarytas vakcinacijos centras

Trečiadienį, balandžio 28 dieną, 12:00  val. veiklą pradėjo Kazlų Rūdos vakcinavimo centras  P. Dovydaičio pagrindinės mokyklos sporto salėje, adresu M. Valančiaus g. 1, Kazlų Rūda.

Skiepijimo eilės sulaukę kazlųrūdiečiai jau kviečiami į naują vakcinacijos vietą.

Į vakcinavimo centrą skiepytis asmenys kviečiami pagal LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintas grupes, taip pat tie asmenys, kurie laukia antrojo skiepo. Šiuo metu skiepijami 65 m. ir vyresni asmenys bei jaunesni nei 65 m. amžiaus sergantys lėtinėmis ligomis. Kad susiformuotų imunitetas COVID-19 ligai, skiepą reikia pakartoti. Iš viso Kazlų Rūdoje pirma vakcinos doze šiuo metu yra paskiepyti 2422 gyventojai – 946 vyrai ir 1476 moterys. Antra vakcinos dozė vakcinuoti 904 miestiečiai  – 307 vyrai ir 597 moterys.

Siekiant išvengti infekcijos plitimo, prašome gyventojų atvykti skiepytis tik užsiregistravus ir tik 10 minučių anksčiau nei skiepijimui yra paskirtas laikas. Būtina nepamiršti asmens dokumento. Rekomenduojama apsirengti tokiais drabužiais, kad būtų galima lengvai paruošti ranką skiepijimui. Vakcinavimo centre įrengtos 3 vakcinacijos vietos. Į centrą pacientai įeina per vieną įėjimą, o išeina per kitą. Pasiskiepijus gyventojai kviečiami bent 15 min. ramiai pasėdėti specialiai tam paruoštoje zonoje.

Dėkojame savanoriams, kurie Vakcinacijos centre padeda orientuotis lankytojams!

Kviečiame prisijungti prie savanorių.

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE