Kazlųrūdiečiai ir miesto svečiai turės poilsio zoną miesto centre

Jau kurį laiką Kazlų Rūdos gyventojai mato M. Valančiaus ir Taikos gatvių sandūroje vykstančius darbus. Kovo vidury prasidėjo projekto „Gamtinio karkaso teritorijose kraštovaizdžio formavimas ir ekologinės būklės gerinimas Kazlų Rūdos savivaldybėje“ įgyvendinimas.

Atliekami žemės darbai, sodinami medžiai, krūmai, daugiamečiai augalai. Čia bus betono trinkelių takai, suoliukai, informacinis stendas, šiukšlių dėžės. Visoje teritorijoje bus pasodinti 45 medžiai – ąžuolai, šermukšniai, klevai, pušys, 406 krūminiai augalai, tarp kurių kalninės pušys, sedulos, jazminai. Aplinką puoš daugiamečių – net 17 skirtingų rūšių – augalų gėlynai.

„Turėsime kur prisėsti, pailsėti, pabendrauti, ar paskaityti knygą. Nereikės su pavydu žiūrėti į kitas savivaldybes, kur tokios vietos jau seniai yra. Mes esam verti visų pokyčių, kurie vyksta mūsų mieste ir tų, kurie dar bus“, – sako savivaldybės meras Mantas Varaška.

Nors vaizdas, kurio siekiama atliekant projektą, pasimatys ne iš karto, bet, jeigu leisime augalams augti, ateis diena, kai tai visiems gyventojams ir svečiams teiks džiaugsmą.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE