Keletas idėjų kaip nustebinti Valentino dienos proga

Kuo šiais metais nustebinti savo antrąją pusę Valentino dienos proga? Visada galima sugalvoti kokią nors naują staigmeną, o galima dovanoti jau išbandytas dovanas, kurios kiekvienais metais pasiteisina. Štai keletas idėjų šiai progai.

Spa malonumai – puikios atpalaiduojančios procedūros Jums ir Jūsų antrajai pusei. O jei toks vakaras jums abiems labai patiks, visada galima įsigyti abonementą ir šiais malonumais mėgautis ne tik Valentino dieną.

Teatro ar koncerto bilietai – nors šiais metais Valentino dieną dar tikriausiai nebus galimybės apsilankyti nei teatre, nei kine ar koncerte, bet šiuo metu yra galimybė įsigyti bilietus be konkrečios datos, kuri bus patikslinta pasibaigus karantinui. Nuostabi dovana (tikėkimės) netolimai ateičiai.

Pagalvėlės – pačių įvairiausių formų, spalvų, su užrašais ar be jų. Galit dovanoti tradicines širdeles, o galbūt širdeles adatines, gal dekoratyvines kvadratines pagalvėles su linksmais paveiksliukais, palinkėjimais, ar atnaujinti savo miegamojo pagalves bei įsigyti patalynės komplektą su širdelėmis, rožėmis, kačiukais, vienaragiais ar pagal Jūsų širdies damos (ar kavalieriaus) pageidavimus.

Masažuokliai – net jei ir nesate profesionalūs masažuotojai ar masažuotojos, visada savo mylimiausius galėsite palepinti puikiu masažu. O ir patiems šis masažuoklis po sunkios darbo dienos ar aktyvių pramogų bus tikras atgaivos šaltinis.

Karšto šokolado fontanas – tikra dovana karšto šokolado gerbėjams. Ir ypatingai tinkanti šaltais žiemos vakarais, visus namus pripildysianti nuostabiu šokolado aromatu. Ir šis fontanėlis jus džiugins ne tik Valentino dienos proga, bet ir per kitas šventes, daug džiaugsmo suteiksiantis tiek jums, tiek ir jūsų svečiams, o ypač visiems vaikams.

Planšetės, telefonai ar nešiojami kompiuteriai – be abejo, dabar visi turi šiuos kasdien naudojamus atributus, bet juk juos nuolat reikia atnaujinti, nuolat yra išleidžiamos vis naujesnės ir geresnės jų versijos, tad kodėl gi Valentino dienos proga neatnaujinus nors vieno iš jų, o gal ir visus iškart? Tokia dovana garantuotai bus įvertinta labai labai teigiamai.

Jodinėjimas arba pasivažinėjimas su karieta – įspūdžiai yra nuostabi dovana, o pasijodinėjimas žirgais tikrai nemažai jų padovanos. Na, o bijantiems žirgų ar nedrįstantiems jodinėti visada galima pasirinkti pasivažinėjimą karieta – juk Valentino dieną visi nori jaustis kaip tikri širdžių karaliai ir karalienės. O savo mažiesiems galite pasiūlyti pramogas su poniais ar asiliukais.

Pasiplaukiojimas jachta, laiveliu – jei tik leidžia gamtos sąlygos ir ežerai bei upės nėra užšalę, tokia pramoga yra tikrai neblogas būdas praleisti valandą ar kelias nuostabioje gamtoje, grožintis pakrančių vaizdais ir vienas kito draugija.

Pasiskraidymas lėktuvėliu ar malūnsparniu – tai tiesioginis viso pasaulio paklojimas jai po kojomis. Pakilę į dangų, galėsite pasigrožėti nuostabia Lietuvos panorama ir skrydžio laisvės pojūčiu. Ir toks nuotykis prisimins tikrai ilgam, nes juk didžioji mūsų dauguma tikrai nedažnai skraido lėktuvėliais ar malūnsparniais.

Automobilio priedai – pradedant oro gaivikliais ar naujais valytuvais ir baigiant vaizdo registratoriumi ar automatiniu langų šildytuvu. Daugeliu atvejų tai labiau tinkanti dovana vyrui, bet jis tokias dovanas tikrai įvertins. O ir moterys džiaugsis šildoma automobilio sėdyne ar automatiškai atšylančiais mašinos stiklais, kada nereikia eikvoti jėgų apledėjusio stiklo gramdymui. Kiekvieną dieną, sėdantis į automobilį, jie ir jos prisimins šias Valentino dovanas.

Lempa augalams – mūsų šalyje, ypač žiemos metu, visiems, o ypač augalams, labai trūksta natūralios saulės šviesos. Savo mylimajai per Valentino dieną padovanoję žydinčių gėlių kompoziciją, padovanokite ir specialią lempą augalams, ir gėlės klestės, o jei dar jūsų mylimoji linkusi į augalininkystę, ši lempa bus nepamainoma auginant pačius įvairiausius augalus visais metų laikais.

Džiaukitės kiekviena akimirka, praleista kartu, ir stenkitės dovanoti vienas kitam nepamirštamus pojūčius, gyvenkite čia ir dabar. Ir nebūtina laukti Valentino dienos, kad suteiktumėte vienas kitam džiaugsmo ar nustebintumėte netikėta dovanėle.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE