Krepšinio aikštelėje kovos Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaserviu“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ dar vakar atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse 57:93 nusileido Utenos „Juventus“ ekipai, tačiau galvoti apie pralaimėjimą per daug laiko nėra, mat jau rytoj marijampoliečiai stos į VIKINGLOTTO-NKL dvikovą su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaserviu“.

„Rungtynės buvo iš dviejų dalių. Buvo pirma dalis, kur praktiškai nuo pat pradžių, ką buvome suplanavę niekas nesisekė, žaidėjai, galbūt, nebuvo susikoncentravę. Pirmoji dalis buvo tikrai bloga, o kita dalis jau gal nuslūgo įtampa ir joje atrodėme solidžiau tiek gynyboje, tiek puolime“, – vakar po rungtynių su Utenos ekipa sakė vyriausiasis treneris Povilas Šakinis.

Kalbėdamas apie rytdienos susitikimą, P. Šakinis teigė, kad mačas su klaipėdiečiais – itin svarbus.

„Svarbus, nes Klaipėda turi 7 pergales iš eilės, demonstruoja gerą žaidimą, nors ir pralošė pirmas rungtynes pačioje jų pabaigoje. Jie – stipri komanda, su geru treneriu priešakyje.

Jų žaidėjų pagrindas yra išlikęs tas pats, pridėjo keletą perspektyvių bei jaunų žaidėjų, manau, tas ir duoda gerą žaidimą. Krepšininkai surpranta trenerio norus ir vykdo jo paskirtas užduotis“, – apie artėjantį varžovą sakė strategas.

„Neptūnas-Akvaservis“ pagal praleidžiamus taškus (vid. 72,5 tšk.) yra antra geriausiai NKL besiginanti komanda bei nusileidžia tik marijampoliečiams (vid. 70,9 tkš.). Paklaustas, per kur palankiausia yra atakuoti Klaipėdos komandą, P. Šakinis kortų neatskleidė.

„Bandysime ieškoti rungtynių eigoje. Žinoma, mūsų akštaūgių žaidimas turi būti pagrindinė jėga, taip pat padėti turės ir perimetro žaidėjai, bet savo stiprių vietų bandysime ieškoti susitikimo eigoje“, – sakė P. Šakinis.

Kalbėdamas apie traumuotus ar komandai padėti negalinčius žaidėjus, treneris pasidalijo džiugiomis naujienomis: rytojaus mače turėtume išvysti kapitoną Gintautą Matulį, o vilčių žengti ant parketo turi ir J. Zakas.

„G. Matulis turėtų jau būti pasiruošęs, bet dar įvertinsime, kaip jis atsigavo po kelionės iš Kinijos. Tomo Galecko dar tikrai nebus, o dėl Jono Zako spręsime šiandien. Jo situacija gerėja, bet žiūrėsime, ar bus pakankamai gera, jog būtų pasirengęs rytojui“, – teigė P. Šakinis.

Marijampoliečiai „Neptūną-Akvaservį“ priims jau rytoj spalio 31 d. 18 val. Marijampolės žaidimų sporto mokyklos salėje. Įėjimas į rungtynes nemokamas.

suduva-mantinga.lt
Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE