Kultūra – ne tik žodis, bet ir jausmas!

Lydimi Marijampolės kultūros centro direktorės Rimos Striaušienės, Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis ir Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys šiandien aplankė keletą iš Kultūros centro skyrių kaimiškosiose vietovėse.

Vizitų metu buvo iš arčiau apžiūrėtos patalpos, kuriose įsikūrę skyriai, vykdantys kultūrinę veiklą. Susipažinta su esama infrastruktūra, svarstytos galimybės kaip organizuoti įstaigų veiklą, kad kaimiškųjų vietovių gyventojai gautų maksimalią naudą, o lėšos būtų atsakingai ir racionaliai naudojamos. Buvo aplankyti Balsupių, Valavičių, Daukšių ir Igliškėlių skyriai, kuriuose svečius pasitiko kultūrinių renginių organizatoriai, atsakingi už veiklas minėtuose miesteliuose.

„Žmonėms visuomet buvo ir bus svarbi kultūra, todėl šiai sričiai stengiamės skirti deramą dėmesį ir pagarbą. Sieksime, kad ir kaimiškosiose vietovėse gyvenantys savivaldybės gyventojai gautų kokybišką „produktą“, kad bendruomenės aktyviai įsitrauktų į kultūrinių renginių organizavimą, gražesnės bei jaukesnės aplinkos kūrimą, kad kultūra būtų, ne tik žodis, bet ir jausmas“,- sakė vicemeras A. Visockis.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE