„Kurk Marijampolei“ – bus įgyvendintas dar vienas projektas

Bus atnaujintas medinis kryžius, skirtas kun. J. Zdebskiui / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Prieš keletą mėnesių džiaugėmės galėdami paskelbti net penkis bendruomeninių iniciatyvų konkurso „Kurk Marijampolei“ nugalėtojus.

Šiandien su džiaugsmu pranešama, kad bus įgyvendintas dar vienas projektas, kuris balsavime liko šeštoje vietoje, t. y. „Atmintis gyva. Kunigas J. Zdebskis“.

Projekto tikslas, kaip sako projekto pareiškėjai – atnaujinti turistų lankomą, viešąją erdvę Naujienos kaime (Liudvinavo sen.).

Projekto metu bus atliekamas medinio kryžiaus, skirto kun. J. Zdebskiui, atnaujinimas ir konstrukcijų sutvirtinimas. Taip pat bus atnaujintas ir šalia esantis atminimo akmuo. Siekiant užtikrinti patogų priėjimą prie šių objektų bus įrengta trinkelėmis grįsta aikštelė, pastatyti keli suoleliai ir sumontuotos šiukšliadėžės. Sutvarkius viešąją erdvę netoliese planuojama įrengti informacinį stendą, kad atvykstantys turistai ir svečiai tiksliai žinotų kurioje vietoje yra ši viešoji erdvė. Skaičiuojami idėjos įgyvendinimo kaštai – 13 500 Eur.Paulius

Kaip sako savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas, vykdant penkių nugalėtojų projektų įgyvendinimo viešuosius pirkimus pavyko sutaupyti lėšų, tad buvo priimtas sprendimas už sutaupytus pinigus finansuoti dar vieną – šeštąjį projektą.

Vicemeras kartu su savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Valdu Tumeliu vyko į Naujienos kaimą apžiūrėti šios viešosios vietos.

„Įgyvendinant kiekvieną projektą svarbu savo akimis pamatyti tvarkytinas vietas ir įvertinti projekto įgyvendinimo galimybes. Manome, kad atnaujinus čia esančius objektus, sutvarkius aplinką ne tik pagerės estetinis vaizdas, bet ir čia besilankantiems turistams ar pravažiuojantiems gyventojams bus miela ir jauku“, – sako V. Tumelis.

Tikimasi, kad tiek šis projektas, tiek penki kiti bus įgyvendinti dar šiais metais.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE