Kviečiame Vilkaviškio miesto šventę kurti kartu!

Savivaldybės biudžetinė įstaiga Vilkaviškio kultūros centras šių metų birželio 29 dieną (šeštadienį) organizuoja miesto šventę „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“. Vilkaviškio miesto šventė yra vienas reikšmingiausių ir daugiausiai vilkaviškiečių ir miesto svečių dėmesio sulaukiantis renginys.

Prasmingiausios šventės būna tos, kurias susikuriame patys – savo dalyvavimu, gera nuotaika ir užsidegimu. Artėjant Vilkaviškio miesto dienai nuoširdžiai kviečiame – pasidovanokime dar vieną gražią šventę. Būkime kūrybingi, būkime aktyvūs – šventę kurkime ir švęskime kartu. Šventinėje programoje numatytos įvairiausios edukacinės veiklos, sportinės varžybos, amatininkų mugė, pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalis „Vilkaviškio dūdos – 2019“ ir skirtingo žanro pramoginės muzikos koncertai.

Maloniai kviečiame rajono įstaigas, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, įmones įsijungti į Vilkaviškio miesto šventės programą ir organizuojamuose kiemeliuose pristatyti savo veiklas, viešąsias paslaugas, vykdomus projektus, pasidžiaugti  pasiekimais, pasidalinti ateities planais. Savo buvimu Jūs ne tik papuošite miesto šventę, bet ir turėsite galimybę pabendrauti su šventės lankytojais, parodyti, kokie šaunūs, kūrybingi ir įdomūs Jūs esate.

Įstaigų veiklų prisistatymai organizuojami nuo 12.00 val. iki 18.00 val. Dalyviai patys  pasirūpina visomis reikalingomis priemonėmis (stalai, kėdės, palapinės, stendai, prailgintuvai). Jums  pageidaujant organizatoriai įsipareigoja užtikrinti elektros tiekimą.

Apie savo dalyvavimą maloniai prašome pranešti iki birželio 10 d. Kontaktinis asmuo – Rita Marcelionytė, tel.: 8 342 52035, mob. 8675 88179, el. paštas:  rita@vilkkc.lt.

Akimirkos iš buvusių Vilkaviškio miesto švenčių:

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas