Kybartų „Sveikata” įveikė Alytaus „Vidzgirį”

Šiek tiek atgavę jėgas po nelengvo išbandymo LFF taurės rungtynėse. Kybartų „Sveikatos” futbolininkai šeštadienį išbėgo į Vilkaviškio stadiono aikštę. Rungtynes prieš Alytaus FK Vidzgiris komandą buvo nuspręsta surengti rajono centre. Viena vertus tai – ir pagarbos ženklas vilkaviškiečiams, atstovaujantiems „Sveikatai”, be to – savotiškas priminimas ir vilkaviškiečiams futbolo sirgaliams bei valdžios atstovams, kad rajone yra komanda, kurioje daugiausiai rungtyniauja vietos futbolo auklėtiniai, ir kuri taip pat nusipelno dėmesio.

Nors varžovai dar nebuvo pelnę taškų pirmenybėse, šeimininkai pradėjo rungtynes nusiteikę reikiamai ir kovingai. Viena po kitos pradėjo kilti pavojingos situacijos, o jau 8-ą rungtynių minutę stadionas suošė – meistrišką Gintaro Čibirkos perdavimą tiksliu smūgiu užbaigė Simas Rekašius. neužilgo dar vienas gražus Simo smūgis į tolimą kampą ir rezultatas tampa 2:0 ! „Sveikata” nenusiramina, prie varžovų vartų kyla „gaisrai”, keliuose momentuose pritrūksta ir sėkmės. Visgi, dar viena įdomi ataka baigiasi technišku Karolio Kereišos smūgiu galva, o kamuolys „parašiutu” nusileidžia už „Vidzgirio’ vartininko į vartų tinklą. Mūsų komandos pranašumą patvirtina dar keli smūgiai į varžovų vartų konstrukciją, o reti alytiškių išpuoliai didelės grėsmės mums nesukėlė.

Turima persvara leido kiek laisviau jaustis ir trenerių štabui, po pertraukos buvo išnaudoti visi galimi keitimai, bet didelės įtakos žaidimo eigai tai neturėjo. „Sveikata” atakavo aštriau, tačiau progų realizavimas „šlubavo”. Puikiai į žaidimą įsiliejęs Aistis Stanaitis po įspūdingo reido nuo aikštės vidurio muša dar kartą – 4:0!

Varžovų garbei reikia pasakyti, kad jie kovojo , kiek galėjo, sugebėjo pelnyti ir garbės įvartį. Tam gal įtakos turėjo ir kiek išsibalansavęs mūsiškių žaidimas antroje rungtynių dalyje. Visgi, šį kartą jėgų skirtumas buvo akivaizdus ir finalinis teisėjo Sauliaus Karkos švilpukas užfiksavo užtikrintą „Sveikatos” pergalę – 4:1!

Kybartiškiai pirmenybėse laimėjo 4-ą kartą iš eilės, žengia lygos lyderių grupėje ir nekantriai laukia būsimų kovų. O artimiausios rungtynės – jau ateinantį šeštadienį Kybartų miesto stadione prieš „Kauno Žalgiris” C komandą. Tad grįžtame į Kybartus ir laukiame žiūrovų palaikymo!!!

 

FK Kybartų „Sveikata”  informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE