Kybartų „Sveikata“ kaktas surems su Kauno „Žalgiriu“. Kviečiame rungtynes stebėti tiesiogiai

Šiandien Kybartų „Sveikata“ futbolininkų laukia rimtas išbandymas – burtai LFF taurės turnyre lėmė, kad aštunfinalyje jų laukia susitikimas su FK Kauno „Žalgiris“, kol kas tvirtai žengiančiu Lietuvos futbolo A lygos pirmenybėse.

Vienas seniausių šalyje futbolo klubų „Sveikata“ šiuo metu rungtyniauja LFF II lygoje Pietų zonos pirmenybėse, kur tarp 14-os komandų užimą 3-iąją vietą. Tuo tarpu Kauno „Žalgiris“ taip pat 3-iąją vietą užima A lygos pirmenybėse, į priekį užleisdamas tik Vilniaus „Žalgirį“ ir čempionę Marijampolės „Sūduva“.

„FK Kauno „Žalgiris“ ekipa šiemet pasižymi gerai organizuotu žaidimu, išlaikomas tam tikras balansas – greta tokių patyrusių „vilkų” kaip Linas Pilibaitis, Egidijus Vaitkūnas yra ir perspektyvaus jaunimo, ir futbolininkų, kurie – pačiame jėgų žydėjime. Vartuose užtikrintai žaidžia Deividas Mikelionis, gynybos linijai ramybės ir stabilumo suteikia patyręs SteVen Thicot, greta – visuomet kovingas Pusiaujo Gvinėjos rinktinės narys Rudinilson Silva. Labai įdomi ir įvairi kauniečių vidurio grandis – pirmais smuikais joje dažniausiai „groja“ Gratas Sirgėdas bei Юрий Бушман , puikiai atliekantys ir standartines situacijas. Galima vardinti ir daugiau pavardžių, savojo šanso laukia jauni žaidėjai, bet abejonių nekyla – tokio pajėgumo varžovus sutinkame retai“, – varžovus savo Facebook paskyroje analizuoja FK Kybartų „Sveikata.

Savo ruožtų „Ža;girio“ sportininkai taip pat išanalizavo kybartiškių žaidimą ir pas varžovus atvyksta pasiruošę. „Namų darbus padarėme. Prieš treniruotę buvo susirinkimas su treneriu, pažiūrėjome kaip žaidžia varžovai, pamatėme jų žaidimo braižą ir dabar žinome, kur derėtų jų pasisaugoti. Antroji dalis yra ta, kad mes ruošiamės žaisti savo žaidimą ir koncentruojamės į tai“, – į būsimus varžovus žvelgė kauniečių gynėjas Rimvydas Sadauskas.

Liepos 14 dieną rungtynės Kybartuose prasidės 19 valandą. Tiesiogiai rungtynes stebėti bus galima Lietuvos futbolo Facebook ir Youtube paskyrose bei LFF taurės Facebook paskyroje.

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE