Laura Latvaitytė-Zaman kviečia į labdaros ir paramos koncertą!

Operos solistė Laura Latvaitytė-Zaman, siekdama puoselėti ir finansiškai remti aukštąją muzikinę kultūrą Marijampolėje, 2018 m. įsteigė savo vardo labdaros ir paramos fondą ir š. m. rugsėjo 15 d. (šeštadienį) rengia pirmąjį labdaros ir paramos koncertą.

Iš Marijampolės savivaldybės Liudvinavo miestelio kilusi, Vokietijoje šiuo metu su šeima gyvenanti ir operos dainininkės karjeros laiptais sėkmingai kopianti Laura kviečia pinigine auka prisidėti prie fondo veiklos ir pirmojo projekto. Surinktos lėšos bus skirtos Marijampolės kultūros centrui koncertiniam fortepijonui įsigyti.

Koncertas vyks 17 val. Marijampolės kultūros centre, Vilkaviškio g. 2. Jame dalyvaus pati operos dainininkė L. Latvaitytė-Zaman (sopranas), Giedrė Muralytė-Eriksonė (fortepijonas) ir Vytenis Gurstis (fleita). Programoje skambės: H. Purcell, G. F. Handel, W. A. Mozart ir kitų klasikų muzika.

Kvietimus galima pasiimti Marijampolės kultūros centro fojė. Piniginę auką bus galima palikti aukų dėžutėje koncerto metu arba pervesti į fondo sąskaitą: Lauros Latvaitytės-Zaman labdaros ir paramos fondas, įmonės kodas 304857196, sąskaitos Nr. LT84 7300 0101 5555 8996, AB Swedbank.

 

Komunikacijos skyrius

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas