LED gatvių apšvietimas – kaimiškose vietovėse

Artėjantis tamsusis metų laikotarpis kaimiškosiose Marijampolės savivaldybės seniūnijose bus gerokai šviesesnis. Sasnavos miestelyje jau pakeista 60 LED gatvės šviestuvų, netrukus darbai bus baigti ir Mokolų kaime, kur bus įrengtas net 91 LED šviestuvas.

Artimiausiuose planuose – LED gatvių apšvietimą numatoma įrengti Puskelnių k., Patašinės k., Liudvinavo mstl., Netičkampio k., Skaisčiūnų k., Kumelionių k. ir Padovinio k. Iš Marijampolės savivaldybės biudžeto šiems darbams skirta 144 800 Eur.

LED gatvių apšvietimas
LED gatvių apšvietimas / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda pastebi, kad per kelerius pastaruosius metus kaimiškose seniūnijose vyko teigiami pokyčiai: „Savivaldybės miesteliuose ir kaimuose atsirado daug naujos infrastruktūros, viena jų įrengta aktyvios bendruomenės pastangomis užsitikrinant projektinį finansavimą, kita – savivaldybės lėšomis. Vienas iš aktualiausių pokyčių – LED apšvietimo įrengimas. Sasnava – puikus minimų pokyčių pavyzdys, kur LED apšvietimas įrengtas ne tik pagrindinėse, bet ir tolimesnėse miestelio gatvėse. Kai kuriems LED šviestuvai gali atrodyti menkniekis, tačiau jie leidžia taupyti elektros energiją, todėl nuo šiol šiose gatvėse apšvietimas veiks ir naktį. Taip pat LED šviestuvai šviečia gerokai ryškiau ir apšviečia didesnį plotą. Tikimės, kad kitais metais nauji gatvių šviestuvai bus pakeisti visose seniūnijose“.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE