Lietuvoje pasiektas COVID-19 atvejų rekordas, Marijampolėje – naujas ligos židinys

Kaip informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), per praėjusią parą šalyje patvirtinta 281 naujas koronaviruso atvejis – tai naujas šalies rekordas. 14 naujų susirgimų užfiksuota Marijampolėje. Kaip dar šį rytą marijampoliečius informavo meras Povilas Isoda – mieste užfiksuotas naujas židinys.

Iš viso per praėjusią parą Marijampolėje registruota 14 naujų COVID-19 atvejų. „Informaciją apie koronavirusą vengiu rašyti, nes pavienių atvejų nuolatos yra ir bus, žmonės suserga ir pasveiksta, bet šį kartą noriu informuoti apie atsiradusį židinį Marijampolės specialiuose socialinės globos namuose,“ – savo socialinio tinklo paskyroje rašė meras P. Isoda. Jis užtikrino, kad situaciją kontroliuoja NVSC kartu su įstaigos administracija.

COVID-19 Marijampolėje! Informaciją apie koronavirusą vengiu rašyti, nes pavienių atvejų nuolatos yra ir bus, žmonės…

Posted by Marijampolės meras Povilas Isoda on 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis

Tuo tarpu NVSC nurodo, kad su protrūkiu Specialiuose socialinės globos namuose yra susiję 11 iš naujų koronavirusinės infekcijos atvejų. 9 atvejai yra nustatyti namų gyventojams, o 2 – darbuotojams. „Iš viso su protrūkiu, vertinama, yra susiję 15 infekcijos atvejų,“ – rašoma NVSC pranešime.

Kaip naujienų portalui „Delfi“ sakė Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė epidemiologė Daiva Razmuvienė, naujai registruotame ligos židinyje Marijampolėje atvejų skaičius tikriausiai dar didės. Šiuo metu Specialiuosiuose socialinės globos namuose vis dar atliekamas tyrimas, visiems gyventojams yra atlikti testai.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE