Lietuvos mažųjų žaidynės 2019

Lietuvoje kiekvienais metais įgyvendinamas projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės”, skirtas didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinti prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Projektas vyksta trimis etapais. I etapą organizavo ir Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis”. Mažųjų komanda II etape, vykusiame Marijampolės Šaltinio pagrindinėje mokykloje, iškovojo galimybę dalyvauti finaliniame festivalyje, kuris įvyko balandžio 6 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre. Vaikai, rungtyniaudami tarpusavyje 6 stotelėse, patyrė daug gerų emocijų, smagiai praleido laiką ir noriai atliko organizatorių sugalvotas fizines užduotis.

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis” mažųjų komanda grįžo su džiaugsmu ir gera nuotaika. Visiems dalyviams buvo įteikti diplomai, padėkos, medaliai, nugalėtojų taurė, atminimo dovanėlės.

Kalvarijos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas