Lietuvos statistikos departamentas: „Marijampolė yra senjorų skiepijimo herojė!“

Lietuvos statistikos departamentas prieš keletą dienų pasidalino džiugia žinia – Marijampolė per dvi savaites iš savivaldybių reitingo apačios atsidūrė viršuje ir rodo puikų senjorų skiepijimo pavyzdį. „Ši savivaldybė yra vienintelė rodanti ilgalaikę tvarią kilimo tendenciją reitinge“, – skelbiama Statistikos departamento pranešime.

Viena iš tokio pakilimo priežasčių įvardinama „1-1“ vakcinacijos strategija, pagal kurią skiepijamas ne tik senjoras, bet ir jį atlydėjęs asmuo.

Marijampolės savivaldybė praneša, kad ši pasisekusi akcija bus vykdoma ir kitą savaitę – gegužės 11-ąją, antradienį. „Savo aplinkoje turite Marijampolės savivaldybėje gyvenančių 65 metų amžiaus ir vyresnių asmenų, kurie vis dar nepasiskiepiję? Užregistruokite juos skiepui, palydėkite į vakcinavimo centrą ir būsite paskiepyti patys!“ – raginama Savivaldybės platinamame pranešime.

Puikiais rezultatais savo socialinio tinklo Facebook paskyroje džiaugėsi ir Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda: „Ko tam reikėjo? Reikėjo tik vakcinų, drąsos, nebūti įsikirtus ne visai tiksliai sudėliotų ministerijos taisyklių. Seniai sakiau savivaldybės skirtingos, leiskite veikti ir mes padarysime rezultatus.

Aišku turėjome pora pradėtų ministerijos tyrimų (lyg ir nebūsime nubausti), kad nesilaikėme tvarkų, bet manau dabar jau aišku, kad mūsų sėkmės istorija yra tame, kad nesilaikėme įsikirtę taisyklių, bet darėme viską, kad kuo daugiau būtų paskiepyta mūsų žmonių“.

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE