Linksmoje šokių studijos „Šokantys bateliai“ gimtadienio šventėje paminėta 5-erių metų sukaktis

Sausio 11-ąją pilnutėlėje Vilkaviškio kultūros centro salėje įvyko įspūdinga šokių studijos „Šokantys bateliai“ penkerių metų gimtadienio šventė.

Scenoje vienas po kito pasirodė daugiau nei 100 įvairaus amžiaus šokėjų, o salė buvo sausakimša juos palaikyti ir kartu su jais gimtadienį atšvęsti atvykusių žmonių.

Geriausius ir gražiausius šokius žiūrovams dovanojo mažosios balerinos, pašėlę nykštukai ir sniego seniai, puikiosios princesės, kolektyvų „Norija“ ir „Norija mm“ merginos, dainų ir šokių ansamblio „Siaustinis“ jaunučių ir mergaičių šokių grupės bei nuostabiosios „Zumbos“ grupės moterys.

Su savo šokėjais scenoje ne kartą pasirodė ir pati šokių studijos „Šokantys bateliai“ kolektyvų vadovė Vilija Jakubauskė.

Po koncertinės programos į sceną skubėjo svečiai, norintys pasveikinti šokių studiją su gražia sukaktimi. Tarp jų – Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė. Jos dėkojo kolektyvų vadovei Vilijai už dovanotą puikią šventę, įspūdingus pasirodymus. Pasak D. Riklienės, scenoje buvo galima išvysti tiek daug šokiu išreikštų jausmų, iš šokėjų pasisemti geriausių emocijų.

Įteikdamos kolektyvams skirtą dovaną, jos linkėjo vadovei neprarasti šio kūrybinio polėkio, nepritrūkti energijos ir dar dešimtmečius džiuginti savo žiūrovus.

Vilkaviškio svivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas