Lumos senelių namai jau pravėrė duris senjorams

Deja, bet gera sveikata gali džiaugtis retas vyresnio amžiaus žmogus. Net ir tie, kurie neturi ligų, negali pasigirti gera savijauta. Gaila, tačiau senų žmonių imunitetas bei organai nusilpę, sąnariai susidėvėję. Senjorai neretai jaučiasi nelaimingi ne tik dėl prastos sveikatos, bet ir dėl vienatvės. Savo artimą senyvo amžiaus žmogų apleidžia didžioji dalis žmonių.

Lumos senelių namai siūlo šios problemos išeitį. Jeigu neturite kada pasirūpinti mylimu žmogumi arba esate senjoras, kuris neturi artimųjų, kurie galėtų jumis pasirūpinti, tuomet rinkitės namus, kuriuose jums bus gera. Lumos senjorų namai visai neseniai atvėrė savo duris su labai gražia idėja – pasirūpinti senyvo amžiaus žmonėmis. Šiuose namuose jums bus ne tik suteikta reikiama priežiūra, bet ir nebereikės jausti nepakeliamo vienatvės jausmo. Namuose susipažinsite su kitais senjorais, tarp kurių tikrai atrasite bent kelis bendraminčius. Lumos senelių namai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie trokšta orios senatvės.

Kodėl verta rinktis Lumos senjorų namus?

Lietuvoje senelių namai daugeliui asocijuojasi su apleistomis patalpomis, pilnomis senyvo amžiaus ligotais žmonėmis. Šis stereotipas klaidina ne tik jaunus žmones, bet ir pačius senjorus. Senelių namus gali rinktis ne tik tie, kurie skundžiasi sveikata, bet ir tie, kurie jaučiasi energingi, sveiki, tačiau vieniši. Lumos senelių namuose sutiksite daugybę senjorų, skirtingais pomėgiais, charakteriais, todėl čia galėsite ne tik gulėti funkcinėje lovoje ir žiūrėti televizorių, bet ir gaminti gardžius desertus moderniai įrengtoje virtuvėje, žaisti stalo žaidimus kartu su kitais senjorais, mėgautis grynu lauko oru bei kt. Lumos senjorų namai yra geriausias pasirinkimas seneliams, kurie mėgsta ne tik poilsį, bet ir ganėtinai aktyvų gyvenimo būdą. Be to, šie senjorų namai yra itin moderniai įrengti. Taigi, jeigu visuomet svajojote senatvę praleisti ne tik oriai, bet ir prabangiai, tuomet Lumos senelių namai Batėgaloje yra būtent jums. Šiuose namuose galėsite ne tik linksmai leisti laiką, bet ir jaustis ramiai, kadangi kiekvieną dieną šalia bus slaugytojai, kurie pasirūpins jūsų sveikata.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE