M. Beneta: „Įgaunu vis geresnę sportinę formą“

Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Markas Beneta, prie komandos prisijungęs prieš šį sezoną, sako, kad jau visiškai apsiprato naujoje ekipoje.

27 metų futbolininkas šį sezoną nuo pirmųjų minučių pradėjo visas trejas jau sužaistas „Optibet A lygos“ rungtynes. Per tą laiką jis save išbandė ir kairiajame, ir dešiniajame gynybos krašte.

Pasak M. Benetos, jis jaučiasi jau pilnai įsiliejęs į naują kolektyvą ir suradęs jame savo vietą.

„Marijampolė man ir taip nebuvo svetima, – sakė gynėjas. – Daug kartų buvau čia lankęsis, ne kartą teko kovoti su marijampoliečiais kaip su varžovais. Galiu pasakyti, kad visi vyrai šaunuoliai, šiltai priėmė, visi draugiški, nekilo jokių sunkumų. Jaučiuosi tikrai gerai ir su kiekvienomis rungtynėmis, manau, įgaunu vis geresnę sportinę formą.“

Per pastarąsias rungtynes „Sūduva“ po atkaklios kovos 1:0 palaužė Kėdainių „Nevėžį“.

„Tai buvo labai varginančios rungtynės. Įmušėme vieną įvartį, nors turėjome progų pasižymėti ne kartą. Antrasis įvartis būtų kiek palengvinęs rungtynių pabaigą. Deja, įmušti nepavyko, todėl turėjome vargti visas 90 minučių, kad išsaugotume teigiamą rezultatą“, – mačą analizavo M. Beneta.

„Sūduva“ per 3 turus iškovojo 2 pergales. Dar buvo įveikti Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkai (2:0), bet nusileista „Panevėžiui“ (0:1). Surinkti 6 taškai po 3 turų leidžia komandai užimti 4-ąją vietą turnyro lentelėje.

„Mes sau keliame aukščiausius tikslus, visada į aikštę žengiame su tikslu laimėti. Žinoma, norėtųsi užimti aukščiausią poziciją turnyro lentelėje, bet apie tai kalbėsime sezono pabaigoje“, – kalbėjo M. Beneta.

„Optibet A lygos“ čempionate dabar paskelbta 2 savaičių pertrauka. „Sūduvos“ žaidėjai gavo keletą dienų poilsio, tačiau M. Beneta ilsėtis neturės kada. Jis pakviestas į Lietuvos rinktinę.

„Man tai yra didelė garbė, – džiaugėsi gynėjas. – Tai rodo, kad treneris Valdas Urbonas manimi pasitiki ir esu vertas atstovauti savo šalai. Labai tuo džiaugiuosi ir laukiu artėjančių rungtynių. Aikštėje atiduosime visas jėgas ir sieksime teigiamų rezultatų.“

Lietuvos rinktinė antradienį keliaus į Kosovą, kurio sostinėje Prištinoje trečiadienio vakarą žais kontrolines rungtynes su vietos rinktine. Po to komanda persikels į Šveicariją, kurioje sekmadienį pradės savo kelią 2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose.

Po mačo iš Sankt Galeno lietuviai keliaus namo ir trečiadienį Vilniaus LFF stadione susikaus su viena iš grupės favoričių Italijos rinktine.

 

FK „Sūduva“ informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE