M. Topčagičius: „Svarbiausia – gera rungtynių pradžia“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 6 turo rungtynes namie 3:0 (3:0) įveikė „Panevėžį“, o visus įvarčius pelnęs Mihretas Topčagičius tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Austro sąskaitoje dabar yra 4 taiklūs smūgiai ir jis 1 įvarčiu lenkia rungtynes su Panevėžio ekipa dėl traumos praleidusį komandos draugą Josipą Tadičių.

Mihretas Topčagičius„Privalome tokias rungtynes savo aikštėje laimėti, jei norime būti čempionais, – po dvikovos su panevėžiečiais kalbėjo M. Topčagičius. – Gerai pradėjome rungtynes, anksti įmušėme įvarčius ir galėjome toliau žaisti ramiau, nebebuvo spaudimo.“

Puolėjas turėjo dar keletą progų pasižymėti, o geriausia iš jų dar pirmajame kėlinyje buvo 11 metrų baudinys. Deja, puolėjo smūgį atrėmė panevėžiečių vartininkas.

„Jis, manau, žinojo, kad praeitą sezoną visada mušiau į tą vartų kampą, todėl sėkmingai nuspėjo mano veiksmus. Turiu pripažinti, kad mano smūgis tikrai nebuvo geras“, – sakė austras.

Kalbėdamas apie savo sportinę formą, M. Topčagičius tvirtino, kad dar turi tobulėti.

„Nėra lengva, nes teko 2 savaites praleisti izoliacijoje grįžus į Lietuvą, dar trūksta treniruočių, kad pasiekčiau gerą sportinę formą. Šį kartą komandos draugai sukūrė man geras progas, tad pirmuosius įvarčius įmušti nebuvo sunku“, – kalbėjo futbolininkas.

„Sūduvai“ pastaruoju metu teko susidurti su labai skirtingomis oro sąlygomis. Per rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ siautė audra, o per mačą su „Panevėžiu“ buvo labai karšta.

„Geriau žaisti per lietų, – nusišypsojo puolėjas. – Kai karšta, aikštėje futbolininkams būna daug sunkiau.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais birželio 28 d. (sekmadienį) 15 val. išvykoje su „Kauno Žalgiriu“.

Gabrielė LesetaitėMantvydas Samsanavičius
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

Vytauto Kuralavičiaus nuotraukos

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE