Marijampolė puošiasi pavasariu!

Į Marijampolę atkeliavo tikras pavasaris. Pirmieji  žydinčių našlaičių ir tulpių žiedai gėlynuose jau džiugina viešosiose erdvėse, puošiasi ir įstaigų bei kavinių prieigos. Pavasariškai saulėtas ir šylantis oras vilioja marijampoliečius iš namų į miesto parkus, kuriuose žydėti jau ruošiasi  daugiamečiai augalai. Daugiausia sodinamos geltonos ir mėlynos našlaitės, kurios yra atspariausios, o iš rudens  pasodintos raudonos bei geltonos žemaūgės tulpės ir narcizai puikiai atlaikė žiemos orus ir  jau džiugina savo žydėjimu.

MarijampolėGėlių sodinimas viešosiose erdvėse, atšilus orams tik įsibėgėja.  Artimiausiu metu bus pasodinta daugiau nei 3500 gėlių sodinukų. Šiemet Marijampolę  vėl papuoš gėlės, užaugintos A. Jasiulevičiaus gėlių šiltnamiuose Šunskų seniūnijos Dielinės kaime. Gėlės gėlynuose tradiciškai sodinamos tokios, kurios reikalauja mažiau priežiūros, tačiau džiugina spalvingais žiedais. Pasibaigus našlaičių ir tulpių  žydėjimui, bus sodinamos kitos įvairiažiedės vasarinės gėlės. Tradiciškai gėlėmis pasipuoš ir tiltai, kuriais žavisi ne tik marijampoliečiai bei miesto svečiai, bet ir per Marijampolę važiuojantys atsitiktiniai keleiviai.

Kačių kiemelyje nuostabiais purpuriniais žiedais netrukus džiugins sakuros, viliodamos užsukti  į senamiestį ir marijampoliečius, ir miesto svečius, kurie skuba pasigrožėti ir įsiamžinti nuotraukose žydinčio pavasario apsuptyje.

Pašešupio parkas taip pat jau alsuoja pavasariu. Natūralios gamtos žaluma ir paukščių garsai traukia pasivaikščioti marijampoliečius ir miesto svečius. Parke jau netrukus bus baigtos šienauti pievos ir sutvarkyti želdiniai.

Kviečiame visus prisidėti prie žydinčios Marijampolės kūrimo. Papuoškime savo įstaigų ir įmonių, daugiabučių ir privačių namų pastatus bei prieigas, sukurkime mažytes žydinčias oazes savo balkonuose.

Kurkime žydinčią Marijampolę kartu,  kad įvairiaspalviai žiedai miestui suteiktų dar daugiau  jaukumo ir žaismingumo,  kurtų gerą nuotaiką ir žalio ir žydinčio miesto įvaizdį.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE