Marijampolė puošiasi žiedais: pražydo sakuros!

Marijampolė alsuoja pavasariu – pražydo gražuolės sakuros Kačių kiemelyje, našlaičių ir tulpių žiedai džiugina gėlynuose viešosiose erdvėse, puošiasi ir įstaigų bei kavinių prieigos.

Pavasarinis sakurų žydėjimas Kačių kiemelyje, besitęsiant karantinui, ypač džiugina į senamiestį užsukančius marijampoliečius, jau senai laukiančius šių nuostabių purpurinių žiedų, ir miesto svečius bei vilioja įsiamžinti nuotraukoje žydinčio pavasario apsuptyje.

Marijampoliečių pamėgtos japoniškos puošmenos suskubo labai greitai pasidengti purpurine spalva, todėl suskubkime jais pasigrožėti.

Įsibėgėja ir prasidėjęs gėlių sodinimas. Kaip ir kiekvieną pavasarį, savivaldybė pasirūpino, kad miestas kuo anksčiau pasipuoštų pavasariniais žiedais. Centrinėje J. Basanavičiaus aikštėje, Vytauto bei Poezijos parkuose ir kitose viešosiose erdvėse gėlynai jau sužydo įvairiaspalviais našlaičių žiedais, paskui juos papildys begonijos, gaurės, lobelijos, mergeniai, svyrančiosios pelargonijos, petunijos, serenčiai, šlamučiai, tunbergijos, sprigės, notros, šilokai, alūnės, forzicijos, kukmedžiai ir kitos įvairiažiedės gėlės….iš viso apie 20 000 gėlių sodinukų

Kviečiame visus prisidėti prie žydinčios Marijampolės kūrimo. Pasitelkę kūrybiškumą ir suvieniję bendruomeniškumą papuoškime savo įstaigų ir įmonių, daugiabučių ir privačių namų pastatus bei prieigas, pabandykime improvizuoti ir mažytes žydinčias oazes sukurkime savo balkonuose.

Kasmet įvairiaspalviai žiedai miestui suteikia jaukumo ir žaismingumo, o šiais metais labai reikia geros nuotaikos.

Kurkime žydinčią Marijampolę kartu: gėlės džiugina, pakelia nuotaiką ir prisideda prie miesto įvaizdžio ir grožio.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE