Marijampolė ruošiasi rudens šventei „Sūduvos kraitė 2021“

Vakar įvyko rudens šventės „Sūduvos kraitė 2021“ organizavimo darbo grupės pasitarimas.

Planuojama, kad tradicinė šventė šiais metais vyks spalio 2 dieną, šeštadienį, laikantys visų saugumų reikalavimų, nes šventė yra laukiama žemdirbių ir bendruomenių, marijampoliečių ir miesto svečių.

Pasitarime dalyvavo darbo grupės vadovas Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė ir grupės nariai: savivaldybės administracijos skyrių, seniūnų, įstaigų ir organizacijų atstovai.

„Tradicinė rudens šventėje „Sūduvos kraitė 2021“ vėl skambės padėkos žodžiai geriausiems krašto žemdirbiams ir ūkininkams, „Metų ūkis“ nugalėtojams, konkurso „Žydinti Marijampolė“ gražiausios aplinkos puoselėtojams, džiugins  respublikinio festivalio „Jotvingis 2021“ liaudiškų šokių kolektyvų pasirodymai ir skambės muzikinė dovana. Kaip ir kasmet, turėtų pradžiuginti gausi tradicinių amatų ir kulinarinio paveldo gaminių bei sodinukų mugė. Pakviesime savivaldybės ugdymo įstaigas, seniūnijas, sodininkus sukurti gėlių ir rudens grožybių ekspozicijas, savo pasiekimus pristatyti Sūduvos medžiotojų sąjungą, mokymo įstaigas ir įvairias organizacijas. „Sūduvos kraitė“ jau tapo žemdirbių, marijampoliečių ir svečių  laukiama ir mėgstama švente. Pasirengimas didžiajai rudens šventei, jau prasidėjo, todėl tikimės, kad šiais metais vėl galėsime pakviesti susitikti ir, laikantis visų būtinų apsaugos priemonių, smagiai praleisti laiką ”, – sako mero pavaduotojas A. Visockis.

Susitikime aptarta šventės programa, pasiruošimo derliaus šventei organizaciniai klausimai, nes organizacinės grupės tikslas, kad šventėje būtų galimybė rudens derliaus gėrybėmis ir grožybėmis pasidžiaugti, džiugintų puiki koncertinė programa ir visi renginio dalyviai jaustųsi smagiai ir saugiai.

Vicemeras A. Visockis akcentavo, kad ruoštis tradicinei derliaus šventei, kuri kasmet sutraukia daug dalyvių ir svečių, reikia labai atsakingai ir jau dabar suplanuoti pasirengiamieji darbai, kuriuos reikia  atlikti, kad šventė būtų turininga ir jai būtų tinkamai pasirengta.

Tradicinė derliaus šventė „Sūduvos kraitė“ šiais metais organizuojama jau vienuoliktą kartą, tačiau, kaip ir pernai, dėl koronaviruso pandemijos numatytos sąlygos įneša papildomų reikalavimų šventės „Sūduvos kraitė 2021“  organizavimui. Renginio metu bus privaloma laikytis saugos reikalavimų,  vyks renginio dalyvių registracija, kurią paskelbsime  artėjant renginiui.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE