Marijampolei iškilmingai perduotas Lietuvos jaunimo sostinės titulas

Marijampolė tapo Lietuvos jaunimo sostine / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vyko Jaunimo metų atidarymo renginys.

Ši proga subūrė jaunus žmones iš visos Lietuvos. Įdomios diskusijos, galimybių mugė, muzikos grupių pasirodymai kūrė puikią nuotaiką.

Marijampolei šis renginys tapo išskirtiniu, nes Marijampolei buvo perduotas „Jaunimo sostinės“ titulas ir simbolis ,,riedlentė”, kurį perdavė Klaipėdos savivaldybė.

„Ir džiugu, ir truputėlį neramu priimti šį titulą. Nors Lietuvos jaunimo sostine galėsime vadintis tik kitais metais, tačiau suprantame, kad su šia garbe ateina ir didžiulė atsakomybė, o ir darbų laukia tikrai nemažai. Mes būsime pirmi iš Lietuvos savivaldybių tapę Lietuvos jaunimo sostine, tad mums teks būti tais, nuo kurių priklausys, ar šis projektas taps tradicija. Jokio spaudimo, kaip sakoma. Svarbiausia, kad turime galimybę visai Lietuvai parodyti, koks iniciatyvus ir kupinas noro kurti yra jaunimas Marijampolėje. Tikimės, kad mūsų sumanymai pavyks ir Marijampolę atrasite ne tik kaip labai gražų, bet ir kaip trykštantį jaunyste ir sumanymais miestą“, – mintimis dalijosi Marijampolės savivaldybes meras Povilas Isoda.

Primename, kad Marijampolės savivaldybė, pretenduodama gauti Lietuvos jaunimo sostinės titulą, išsiskyrė drąsiomis idėjomis, jautriomis temomis ir tuo, kad matomas kiekvienos iniciatyvos tęstinumas.

Būtent šie faktoriai leido konkurencinėje kovoje aplenkti taip pat šio titulo siekusias Šiaulių, Alytaus, Akmenės rajono ir Jonavos rajono savivaldybes.

Meras nuoširdžiai dar kartą padėkojo paraiškos rengėjams Vladui Polevičiui ir Aistei Rutkauskienei.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE