Marijampolėje besikuriantis bendradarbystės centras SPIEČIUS jau turi vadovę!

Vakar Marijampolėje viešėjo ir su Marijampolės savivaldybės vicemeru Pauliumi Marozu susitiko VšĮ „Versli Lietuva“ Regionų plėtros grupės vadovė Jolanta Miloš. Susitikimo metu buvo pristatyta Marijampolės regiono koordinatorė ir SPIEČIAUS vadovė Edita Naidaitė. Ir nors šiuo metu patalpos, kuriose įsikurs SPIEČIUS dar remontuojamos, naujoji vadovė jau nuo rugsėjo pradžios visų besidominčių lauks laikinoje darbo vietoje tame pačiame pastate – 310 kabinete, Vytauto g. 17.

Marijampolėje SPIEČIUS kuriasi Vytauto g. 17 pirmame aukšte esančiose patalpose. Planuojama, kad veiklą nuolatinėje vietoje bendradarbystės centras pradės jau spalio mėnesį.

Paulius Marozas pasidžiaugė, kad Marijampolėje atsiranda vieta, kurioje verslo bendruomenei, o ypač pradedantiesiems verslininkams bus teikiamos išsamios ir kompetentingos konsultacijos, kurioje verslininkai galės rasti pilnai įrengtas darbo vietas ir visą reikiamą infrastruktūrą. Vicemeras išreiškė viltį, kad tarp SPIEČIAUS ir Marijampolės savivaldybės užsimegs puikūs bendradarbiavimo santykiai.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE