Marijampolėje vyks WELLKID lygos šventiniai turnyrai

Marijampolės „Arvi“ manieže bus surengta šventė šių metų Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ dalyviams. Spalio 19 dieną vyks turnyras ir individualūs konkursai U-10 ir U-11, spalio 26 dieną – U-12, spalio 27 dieną – U-13 amžiaus grupių komandų žaidėjams.

Šventiniame turnyre dalyvaus šios sporto organizacijų komandos:

U-10: FM „Olimpas“, FA „Marijampolė City“, FK „Granitas“, FM „Ateitis“, FA „Šiauliai“, FA „Panevėžys“, FK „Atmosfera“, Klaipėdos FM.

U-11: SM „Tauras“, Marijampolės FC, Alytaus SRC, Baltijos FA, Pakruojo SC, Palangos SC, Mažeikių SM, FK „Babrungas“.

U-12: FA „Dainava“, VJFM „Fortūna“, Talentų FA, FA „Žalgirietis“, FA „Panevėžys“. FK „Banga“, FC „Džiugas“, FK „Rabona“.

U-13: VJFM „Ąžuolas“, Marijampolės FC, VFA „Geležinis Vilkas“, Vilniaus FM, FA „Šiauliai“, VJFA „Tauras“, Klaipėdos FM, SM „Tauras“.

„Wellkid lygos“ šventinio turnyro Marijampolėje tvarkaraščiai:

U-10 amžiaus grupės varžybos spalio 19-ąją

10.30–11.20 val. – Ketvirtfinalio rungtynės

11.20–11.50 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

11:50–12:40 val. – Rungtynės dėl 1–4 ir 5–8 vietų

12.40–13.10 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

13:10–14:00 val. – Rungtynės dėl galutinių vietų

14:00–14:30 val. – Apdovanojimo ceremonija

U-11 amžiaus grupės varžybos spalio 19-ąją

15.00–15.50 val. – Ketvirtfinalio rungtynės

15.50–16.20 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

16:20–17:10 val. – Rungtynės dėl 1–4 ir 5–8 vietų

17.10–17.40 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

17:40–18:30 val. – Rungtynės dėl galutinių vietų

18:30–19:00 val. – Apdovanojimo ceremonija

U-12 amžiaus grupės varžybos spalio 26-ąją ir U-13 varžybos spalio 27-ąją

10.30–11.20 ir 11:30–12:20 val. – Ketvirtfinalio rungtynės

12.20–12.50 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

12:50–13:40 val. – Rungtynės dėl 5–8 vietų

13:50–14:40 val. – Rungtynės dėl 1–4 vietų

14.40–15.10 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

15:10–16:00 val. – Rungtynės dėl 7–8 ir 5–6 vietų

16:10–17:00 val. – Rungtynės dėl 3–4 ir 1–2 vietų

17:00–17:30 val. – Apdovanojimo ceremonija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas