Marijampolės apskrityje nustatyti dar 3 COVID-19 atvejai

Sūduvos gyventojai baiminasi dėl antrosios viruso bangos

Koronavirusas vis dar neatslūgsta nei Sūduvos regione, nei visoje Lietuvoje. Kasdien yra pranešama apie užsikrėtusius žmones ir naujus COVID-19 židinius. Štai ir per praėjusią parą šalyje patvirtinti aštuoni nauji koronaviruso atvejai, o trys iš jų – Marijampolės apskrityje. Vakar dar po du atvejus fiksuota Kauno ir Panevėžio apskrityse, vienas – Vilniuje.

„Du iš naujai patvirtintų atvejų –  įvežtiniai, trys – susiję su infekcijos protrūkiu Kaune, dar du asmenys užsikrėtė po kontakto su sergančiaisiais. Kaip užsikrėtė vienas žmogus Panevėžyje, nėra aišku“, – praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Vienas iš Marijampolėje patvirtintų COVID-19 atvejų taip pat yra susijęs su UAB „Kauno autobusai“ židiniu. Asmuo užsikrėtė važiuodamas vienu automobiliu su sergančiu asmeniu, kuris dirba UAB „Kauno autobusai“. Nustatyti dar penki artimą sąlytį su užsikrėtusiuoju turėję žmonės.

Kiti du atvejai praėjusią parą patvirtinti Marijampolės apskrityje – įvežtiniai. Asmenys liepos 18-ąją skrido į Kijevą, kitą dieną iš ten – į Airiją, liepos 21 dieną keltu vyko į Prancūziją, o į Lietuvą, Vilnių automobiliu parvažiavo liepos 24-ąją. NVSC primena, kad vakar pranešta apie tai, kad susirgo dar vienas asmuo keliavęs kartu.

NVSC duomenimis Lietuvoje iš viso buvo patvirtinta 2027 koronaviruso atvejai, 311 asmenų vis dar serga, pasveiko 1623 žmonės, 103 yra izoliacijoje.

Praėjusią savaitę savo skaitytojų klausėme ar jie baiminasi antrosios COVID-19 bangos, apie kurią vis dažniau kalba ekspertai. Beveik pusė (47%) apklausoje dalyvavusių skaitytojų teigia, kad jaučia nerimą dėl antrosios koronaviruso bangos, 41% žmonių nerimo nejaučia, o 12% mano, kad antrosios bangos netgi nebus.

Ar nerimaujate dėl antrosios COVID-19 bangos
© Sūduvos gidas

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE