Marijampolės ligoninei dovanota dar daugiau svarbios įrangos

Su pavasario kartu atkeliauja ir geranoriškų, į Marijampolės ligoninės prašymą atsiliepusių fizinių bei juridinių asmenų dovanota medicininė įranga. Šią savaitę buvo sulaukta 4 pacientų monitorių, kuriuos padovanojo Marijampolės savivaldybė, Laidojimo namai „Saulėlydis“ ir CIE LT Forge.

Marijampolės ligoninėPaciento monitorius naudojamas stebėti paciento būklę ir sekti gydymui svarbius rodiklius – elektokardiogramą, kvėpavimą, deguonies įsotinimą (SpO2), neinvazinį kraujo spaudimą bei temperatūrą. Tokia medicininė įranga kiekvienam medikui labai padeda kasdieniniame darbe.

Ligoninė gavo 1 švirkštinę pompą, kurią padovanojo Sparta Textile. Švirkštinė pompa, skirta medikamentų sušvirkštimui procedūros metu.

Taip pat gauti 5 priešpraguliniai čiužiniai, už kuriuos ligoninės kolektyvas dėkingas UAB „Balčiūnų klinikai“, įmonei „Vidara – Stogai ir fasadai“, Marijampolės savivaldybei, Arūnui Astrauskui ir Rotary Club of Chicagoland Lithuanians. Šie profesionalūs priežpraguliniai čiužiniai yra su kintančio oro slėgio sistema, skirti labai aukštai pragulų susidarymo rizikai. Jie rekomenduojami gulinčių, paralyžiuotų, labai aukštos pragulų susidarymo rizikos pacientų slaugai. Kompresoriaus dėka čiužinio celėse cirkuliuoja oras, stimuliuojantis odos paviršių ir taip gerinantis kraujo apytaką.

Gavus šiuos medicininius įrenginius iš karto buvo supažindintas bei apmokytas personalas ir įranga pradėjo savo darbą. Tai tik įrodo, kokia be galo svarbi buvo ši Marijampolės Rotary klubo ir Marijampolė savivaldybės iniciatyva.

VšĮ „Marijampolės ligoninė“ informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE