Marijampolės ligoninėje stabdomos paslaugos

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 270 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 3.4.2 papunkčiu ir siekiant užkirsti kelią tolesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui, Marijampolės ligoninėje stabdomos planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos nuo 2020 m. kovo mėn. 16 d.

Stacionarinės paslaugos

 •  Planinis stacionarinis gydymas Marijampolės ligoninėje stabdomas, todėl prašome nevykti guldymui į Ligoninę visą karantino laikotarpį.
  •    Marijampolės ligoninės gydytojai įvertins Jūsų klinikinius duomenis pakartotinai, remiantis medicinine dokumentacija, ir susisieks su Jumis individualiai dėl vėlesnio stacionarizavimo ir kitų būtinų veiksmų.

Ambulatorinės paslaugos

 •  Planinės gydytojų konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos stabdomos.
  •    Iš anksto pirmam vizitui užsiregistravę pacientai turi kreiptis į savo šeimos ar siuntimą išrašiusį gydytoją ir aptarti neatidėliotinų ambulatorinių paslaugų būtinumą.
  •    Jūsų šeimos gydytojai (arba gydytojai, siuntę konkrečiai ambulatorinei paslaugai), atsižvelgdami į Jūsų klinikinę situaciją, galės pasikonsultuoti su Marijampolės ligoninės specialistais dėl šių paslaugų būtinumo ir atlikimo neatidėliotinai. Su Marijampolės ligoninės specialistais gydytojai galės susisiekti internetinėje svetainėje www.marijampolesligonine.lt pateiktais kontaktais (nuo 2020 kovo 16 d. 14 val.).
  •    Esant neatidėliotinai būtinybei, gavus Marijampolės ligoninės gydytojo patvirtinimą, bus paskirtas individualus konsultacijos laikas ir Marijampolės ligoninė apie tai informuos pacientą.
  •    Pacientai, kuriems paskirta pakartotinė konsultacija (buvo paskirti instrumentiniai ar laboratoriniai tyrimai, paskirta atvykti pakartotinai po paskirto gydymo), turi skambinti konsultavusiam ar kitam tos srities specialistui. Kontaktiniai telefonų numeriai bus paskelbti Marijampolės ligoninės internetinėje svetainėje www.marijampolesligonine.lt iki kovo 17 d.
  •    Esant galimybei, ambulatorinių paslaugų teikimas bus organizuojamas nuotoliniu būdu, jį fiksuojant medicininėje dokumentacijoje.     Nuotoliniu būdu gydytojai teiks konsultacijas, išrašys arba pratęs receptus, paskirs būtinus tyrimus.
  •    Dėl pirminės asmens sveikatos priežiūros (šeimos gydytojo) paslaugų skambinti savo šeimos gydytojui.
  •    Ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų ir profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymo teikimas atidedamas.

Odontologijos paslaugos

 • Marijampolės ligoninėje visos odontologinės paslaugos yra stabdomos, išskyrus būtinosios medicinos pagalbos užtikrinimą.

Prašome supratingumo šiuo sudėtingu laikotarpiu. Marijampolės ligoninė daro viską, kad karantino laikotarpis praeitų kuo sklandžiau ir svarbiausiai – mūsų pacientai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Primename, kad Marijampolės ligoninėje gydomų pacientų lankymas griežtai draudžiamas ir galimas tik terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą gydančio gydytojo leidimu.

Informuojame, kad Marijampolės ligoninėje tyrimai dėl koronaviruso neatliekami.

Atsiradus naujai informacijai, informuosime jus nedelsiant Marijampolės ligoninės Facebook paskyroje ir internetiniame tinklapyje www.marijampolesligonine.lt

 

VšĮ Marijampolės ligoninė informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE