Marijampolės pataisos namuose įgyvendinamos prevencinės priemonės

Informuojame, kad Marijampolės pataisos namuose (Marijampolės sektoriuje) lapkričio 24 d. buvo patvirtinta 19 nuteistųjų susirgimo COVID-19 virusu atvejų. Susirgę nuteistieji izoliuoti, jų būklė stebima. Tarp susirgusiųjų sunkių ligos simptomų nenustatyta. Nuteistieji turėję artima kontaktą su jais, tai pat izoliuoti ir stebimi. Siekiant mažinti viruso plitimo tikimybę tarp nuteistųjų, įstaigoje apribotas nuteistųjų judėjimas po įstaigos teritoriją. Atliekama gyvenamųjų patalpų, kuriose gyveno ir galėjo lankytis susirgę nuteistieji, baigiamoji dezinfekcija.

Siekiant apsaugoti darbuotojus bei suimtuosius ir nuteistuosius nuo koronaviruso COVID-19, tęsiamas prevencinių priemonių veiksmų planas. Nuolat vykdoma darbuotojų ir nuteistųjų sveikatos stebėsena, tarnybinėse ir bendrojo naudojimo patalpose, nuteistųjų gyvenamosiose zonose nuolat vykdoma dezinfekcija, patalpos valomos, vėdinamos. Dezinfekuojamos ir įstaigos transporto priemonės, ypatingas dėmesys skiriamas konvojuoti skirtoms transporto priemonėms.

Į įstaigą įeinantiems asmenims bekontakčiais temperatūros matuokliais matuojama kūno temperatūra. Darbuotojai darbo vietose ir viešose vietose privalo dėvėti veido kaukes ir kitas apsaugos priemones. Dalis darbuotojų, kurių darbo pobūdis nesusijęs su tiesiogine kalinamų asmenų priežiūra, dirba nuotoliniu būdu. Darbo grafikai pakeisti taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis darbuotojų tarpusavio kontaktas, organizuojamas darbas pamainomis.

Prašome visų laikytis nustatytų rekomendacijų, elgtis atsakingai, saugoti save ir kitus.

 

Marijampolės pataisos namų informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE