Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnyba – viena iš geriausių Lietuvoje

Pernai Marijampolės savivaldybės meras lankė visas Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnybos komandas Sasnavoje, Padovinyje, Želsvoje, Igliaukoje ir Gudeliuose. Tada, vizitų metu, baimę kėlė Želsvelės ugniagesių komandos naudojamas gaisrinis automobilis, kuris priminė gilius sovietmečio laikus.

Žmogaus gyvybės, sveikatos, turto ir aplinkos išsaugojimas ekstremalių įvykių metu yra pagrindinis visų ugniagesių tikslas ir pareiga. Tačiau norint reaguoti nedelsiant reikalingos kokybiškos ir veikiančios priemonės. Keturių iš penkių ugniagesių komandų turimos priemonės ir technika tuomet pasirodė tikrai geros būklės, tačiau Želsvelės padalinyje būtinai reikėjo pokyčių.ugniagesių gelbėtojų įranga Marijampolė

Pasak Marijampolės savivaldybės mero, buvo intensyviai ieškota lėšų padėti tarnybai įsigyti naują automobilį, kad į visus iškvietimus būtų galima reaguoti be baimės, kad atgyvenęs automobilis neužsives ar sustos pakeliui į nelaimės vietą.

Marijampolės savivaldybės taryba suprato situacijos svarbą ir besirūpinant gyventojų saugumu numatė lėšas biudžete. Šiandien Marijampolės savivaldybės meras vyko pas Želsvelės komandos ugniagesius pamatyti, kaip jiems pavyko pasikeisti nepatikimą automobilį.

„Privalome dirbti gerai, atsakingai tam, kad padėtume į bėdą pakliuvusiems gyventojams, tačiau ugniagesių saugumas ir nei kiek ne mažiau svarbus. Labai džiaugiuosi, kad Savivaldybės meras tai labai gerai supranta ir padėjo mums įsigyti gaisrinį automobilį, kurį dabar galiu vadinti geriausiu iš visų turimų. Dabar galime net tyliai pasigirti, kad esame viena iš geriausių priešgaisrinės apsaugos tarnybų Lietuvoje“, – aprodydamas neseniai įsigytą gaisrinį automobilį kalbėjo Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnybos viršininkas Tadas Klusevičius.

Ir iš tiesų, šis naujas pirkinys net iš tolo neprimena anksčiau turėto. Nors ir nenaujas, šis automobilis buvo laikomas Lietuvos kariuomenės rezerve, todėl beveik nesusidėvėjęs. Tačiau įspūdį daro ne tik pats automobilis, bet ir jame esanti įranga: pilnas ir beveik naujas būtiniausios gelbėjimo įrangos komplektas papildytas hidrauline gelbėjimo įranga, taip pat yra visos priemonės, skirtos ugniagesių saugumui.

„Žinant, kad ugniagesiai yra pasiruošę, kad turi gerą ir patikimą techniką, tampa ramiau galvojant, kad niekam nebereiks bijoti, jog ugniagesiai nespės į nelaimės vietą. Jų darbas yra nepaprastai svarbus ir ne mažiau pavojingas, todėl mūsų, kaip savivaldybės vadovų, pareiga yra kiek įmanoma pasirūpinti reikiama technika“, – kalbėjo Povilas Isoda.

Tarnybos viršininkas Tadas Klusevičius paatviravo, kad visų komandų nariai žiūri į savo darbą atsakingai, o jų žinios reguliariai tikrinamos, nes tik atsakingas požiūris ir kompetencija yra gero darbo garantas.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE