Marijampolės savivaldybės administracija informuoja, kad Marijampolės savivaldybėje 2025–2026 m. šildymo sezonas oficialiai baigsis balandžio 30 d.
Primenama, kad gyventojai, vadovaudamiesi galiojančiais teisės aktais, gali patys spręsti, kada baigti šildyti savo namus, svarbiausia – nepažeisti higienos normų ir užtikrinti komfortą patalpose.
Šaltinis:
Marijampolės savivaldybės administracija

