Marijampolės ,,Sūduvos močiutės‘‘ su anūkėmis vyko Į Maljorką žaisti futbolą, atstovauti savo šaliai ir miestui

Nuo gegužės 1 iki  7 dienos Malijorkoje Santa Ponca mieste vyko tarptautinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo komandos  iš  44 pasaulio šalių, viso turnyre varžėsi 260 komandų. Lietuvą atstovavo net 6 lietuvių  komandos. Penkios iš jų – vyrų ir pirmą kartą šiame turnyre dalyvavo moterys iš Lietuvos. Turnyre buvo žaidžiama 5 prieš  5, vienas kėlinys – 12 minučių, netradicinio dydžio futbolo aikštelėse.

Lietuvos moterys futbolo aikštelėje susitiko su Šveicarijos, Norvegijos, Vokietijos, Prancūzijos  ir Olandijos komandomis, po atkaklių kovų aikštelėje,  moterys nepateko į kitą etapą. Tačiau  džiaugėsi ir nusivylimo nebuvo,  nes susirungė su kur kas jaunesnėmis moterimis. Lietuvaitės labai  džiaugiasi, kad turėjo galimybę pasivaržyti su kitų šalių komandomis,ir į Lietuvą sugrįžo dar stipresnės. Sūduvos močiutės savo rįžtu ir drąsa  visiems dar kartą įrodė jog amžius ne kliūtis žaisti futbolą net tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Močiutės teigia, kad tai tik pradžia ir tikisi ateityje sudalyvauti  moterų futbolo turnyruose kitose šalyse.

Komandoje žaidė: Ramutė Kartavičienė, Irena Stagniūnienė, DalėSamuolienė, Valentina Viktorova, Aušra Skamarakienė, Halina Radvilienė, Žaneta Svirupskytė ir komandos trenerė Viktorija Svirupskytė – Urkienė.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE