Marijampoliečių mėgstamas seniausias miesto parkas atsinaujina

Dar 2013 metais seniausia miesto erdvė – Vytauto parkas – buvo rekonstruotas ir pasikeitė neatpažįstamai. Marijampoliečiai ir miesto svečiai iš naujo atrado šią nuostabią erdvę: čia vyksta renginiai, teatralizuoti pasakų skaitymai, vaikų žaidimo aikštelėje krykštauja mažieji, o trykštantis fontanas suteikia papildomo žavesio. Šiltuoju metų laiku Vytauto parkas pasipuošia įspūdingais gėlynais ir tampa dar patrauklesnis ir labiau lankomas. Čia įrengtuose išmaniuosiuose stenduose galima sužinoti turtingą parko istoriją, kokius istorinius elementus slepia ši vieta.

Vytauto parkasPasak Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Karolio Podolskio, nieko nėra amžino ir kai kurie rekonstrukcijos metu atlikti darbai jau reikalauja atnaujinimo. ,,Klijuojama granitine skalda padengti takeliai išties labai derėjo su parko mažosios architektūros elementais, tačiau bėgant metams susidėvėjo ir pradėjo trupėti. Norisi, kad mėgstamas parkas būtų prižiūrėtas, dailus ir jo įvaizdžio negadintų atsiradę ištrupėję plotai takeliuose, kad žmonėms būtų patogu vaikštinėti, todėl buvo priimtas sprendimas atnaujinti parko takus”, – kalba
Karolis Podolskis.

Šiuo metu Vytauto parke jau prasidėjo takelių atnaujinimo darbai: klijuojama granitinė skalda keičiama į raudonos spalvos klinkerines trinkeles, kurios yra kur kas atsparesnės klimato sąlygoms ir tarnaus gerokai ilgiau. Darbus vykdantis rangovas stengsis atnaujinti takus kuo greičiau, kad marijampoliečiai galėtų vėl patogiai leistis į pasivaikščiojimus po šį unikalų parką.

Vytauto parkasMarijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE