Masiniame šokyje vienu ritmu judėjo beveik 200 šokėjų

Pirmadienį Vilkaviškio miesto J. Basanavičiaus aikštėje smagiai paminėta Tarptautinė šokio diena.

Šokių studija „Šokantys bateliai” ir šokių kolektyvas „Norija” (vadovė Vilija Jakubauskė) tradiciškai pakvietė Vilkaviškio miesto bendruomenę į šiai progai paminėti skirtą renginį. Jame smagiausius šokius dovanojo šokių studijos kolektyvai: „Mažosios princesės“, „Kibiukai“, „Kiba“, „Mergytės“, „Norija“ ir „Norija mm“ merginos, dainų ir šokių ansamblio „Siaustinis“ jaunučių ir mergaičių šokių grupės bei „Zumbos“ grupės moterys.

Susirinkusiuosius šokių mėgėjus su Tarptautine šokio diena pasveikino renginyje dalyvavęs Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Smirnovas. Seimo narys pasidžiaugė šiuo šokių mokytojos Vilijos Jakubauskės inicijuotu renginiu, nes Vilkaviškio miesto aikštė buvo pilna besišypsančių veidų, visi drauge judėjo pagal smagius šokių muzikos ritmus. K. Smirnovas linkėjo kuo daugiau tokių iniciatyvų, kurio skatina judėti ir sveikai gyventi.

Šiemet visi renginio žiūrovai buvo pakviesti kartu sušokti masinį šokį – „FLASHMOB’Ą“! Kaip teigia renginio organizatoriai, šokančiųjų buvo arti 200! Tarp jų – ir Seimo narys K. Smirnovas.

Šokių studijos nariai džiaugiasi, kad kasmet ši šventė suburia vis daugiau vilkaviškiečių ir miesto svečių, neabejingų šokiui!

Tuo pat metu šokio šventė vyko ir Kybartuose. Miesto sode šokių žingsnelius gausiai susirinkusiems kybartiečiams rodė choreografė Greta Meseckaitė.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE