Meškučių piliakalnio prieigos ne vieta keturračių vairuotojams

Marijampolės savivaldybės teritorijoje turime ne vieną kultūros paveldo objektą, kurį privalome saugoti ir puoselėti. Vienas iš tokių ­– Meškučių piliakalnis. Atšilus orams pastebima, kad gyventojai mėgsta pasivaikščioti gryname ore ir aplankyti šį kultūros paveldo objektą. Tačiau prie piliakalnio vedantys takeliai pastaruoju metu ypatingai mėgstami ne tik pėsčiųjų ar dviratininkų, tačiau ir keturračių vairuotojų.

meškučių piliakalnisĮ savivaldybę kreipėsi jau ne vienas susirūpinęs marijampolietis, teigdamas, kad teritorijoje prie piliakalnio vis dažniau pastebi važinėjančius keturračiais. Ir iš tiesų, važinėti keturračiu nėra blogas įprotis, tačiau rekomenduojame greičio entuziastams tai daryti kur nors kitur, kadangi jų pasivažinėjimų pasekmės –  sugadinti takeliai ir paliktos provėžos. O tai labai pablogina sąlygas išėjusiems pasivaikščioti pėstiesiems.

Atkreipiant dėmesį į gautus gyventojų skundus ir suderinus ženklų pastatymo vietas su policijos komisariato atstovais, buvo nuspręsta sumontuoti draudžiamuosius kelio ženklus Nr. 312 (Ženklas atstoja kelis kartu pastatytus draudžiamuosius ženklus ir draudžia važiuoti tomis transporto priemonėmis, kuriomis važiuoti draudžia atitinkami ženklai) Vingio ir Karklų gatvėse, ties įvažiavimais, vedančiais prie Meškučių piliakalnio.

meškučių piliakalnisAtsiradus minėtiems kelio ženklams, buvo tikėtasi, jog tai sudrausmins ir sulaikys keturračių vairuotojus nuo noro „raižyti“ takelius, tačiau atlikti veiksmai nesustabdė šių transporto priemonių vairuotojų. Siekiant užtikrinti, kad prieigos prie piliakalnio būtų tvarkingos ir patogios, buvo nuspręsta žengti kitą žingsnį – įrengti vaizdo stebėjimo kameras.

Planuojama, jog artimiausiu metu Meškučių piliakalnio prieigose, bus sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros, kurios, tikimasi, taps drausminančia vairuotojus priemone ir jų dėka bus galima užtikrinti tvarkingas prieigas prie kultūros paveldo objekto.

meškučių piliakalnisMarijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE