Milžinišku greičiu nuo pasieniečių sprukęs rusas gavo 850 eurų baudą

Beprotišku greičiu nuo pasieniečių prabangiu ir galingu automobiliu sprukęs rusas buvo užspeistas Kalvarijos miestelio prieigose. Už tokį pasivažinėjimą pasieniečiai jam skyrė 850 eurų baudą, kurią išsitraukęs pluoštą banknotų užsienietis iškart sumokėjo banko skyriuje.

Trečiadienį apie 22 val. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, pastebėjo labai dideliu greičiu į Lietuvos gilumą važiuojantį automobilį „Mercedes Benz AMG C 63 Coupe“. Automobilis Rusijos numeriais ką tik buvo įvažiavęs iš Lenkijos. Šalia tarnybinio visureigio stovėję uniformuoti pasieniečiai vairuotojui nurodė sustoti, tačiau šis milžinišku greičiu pralėkė pro juos ir nuskriejo link Kalvarijos.

Pasieniečiai jį nusivijo įjungę visureigio šviesos ir garso signalus. Informacija buvo perduota  kitai pasienio sargybai, kuri tuo metu buvo prie to paties kelio Kalvarijos savivaldybės Trakėnų kaimo ribose, maždaug už 6 km nuo sienos. „Mercedes Benz AMG C 63 Coupe“ vairuotojas beprotišku greičiu pralėkė ir pro šiuos jam sustoti nurodžiusius pasieniečius. Vėliau jis prisipažino važiavęs 240 km/val. greičiu.

Du jį vijęsi pasieniečių ekipažai informaciją apie bėglį perdavė Kalvarijos policijos pareigūnams. Šie maždaug už 10 km nuo sienos netoli Kalvarijos miestelio blokavo kelią. Tai išvydęs „Mercedes Benz AMG C 63 Coupe“ vairuotojas pradėjo staigiai mažinti greitį ir sustojo. Netrukus iš kitos pusės jį užblokavo visureigiais atskubėję pasieniečiai.

Paaiškėjo, kad 2016 m. pagamintą itin galingą ir prabangų automobilį vairavo 34-erių Rusijos pilietis. Kartu su juo vyko 29-erių tautietis.

Juos kartu su automobiliu Kalvarijos pasieniečiai pristatė į savo užkardą. Čia už nepaklusimą uniformuoto Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūno teisėtam reikalavimui sustabdyti transporto priemonę Rusijos piliečiui Kalvarijos pasieniečiai skyrė 850 eurų administracinę baudą. Tuomet VSAT pareigūnai vairuotoją palydėjo iki prie sienos esančio banko skyriaus, kur užsienietis išsitraukė pluoštą banknotų ir baudą iškart sumokėjo.

Atlikus visus formalumus jis buvo paleistas.

VSAT informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X