Mišraus tinklinio nugalėtoja – Marijampolės apskr. policijos komanda

Ketvirtojo Lietuvos policijos mišriojo tinklinio turnyro finalinis etapas vyko sporto klubo „Ego Forte“ sporto salėje, Vilniuje. Tai buvo paskutinis šiais metais Lietuvos policijos sporto renginys.

Finaliniame etape varžėsi keturios pajėgiausios policijos įstaigų komandos: Panevėžio, Marijampolės, Kauno ir Vilniaus apskr. VPK. Komandos žaidė vieno rato sistema ir iki dviejų laimėtų setų. Skaičiuojant rezultatus, taškai buvo skiriami taip: už pergalę – du taškai, už pralaimėjimą rezultatu 1:2 – vienas taškas ir pralaimėjimą rezultatu 0:2 – nulis taškų.

Panevėžio apskr. VPK nugalėjo šeimininkus, vilniečius, rezultatu 2:1, tačiau nusileido Marijampolės ir Kauno atstovams rezultatu 0:2. Panevėžiečiai surinkę 2 taškus liko ketvirti ir tenkinosi paguodos prizu – šakočiu.

Trečiąją vietą užėmė vilniečiai surinkę 3 taškus. Jie nugalėjo Marijampolės apskr. VPK komandą 2:1, tačiau nusileido Kauno komandai 0:2 ir nuožmioje kovoje panevėžiečiams 1:2.

Antrąją vietą užėmė, dvi pergales iškovojusi ir surinkusi 4 taškus, Kauno apskr. VPK komanda. Kauniečiai nugalėjo panevėžiečius ir vilniečius rezultatu 2:0, bet nusileido – turnyro nugalėtojams marijampoliečiams 0:2.

Nors Marijampolės apskr. VPK komanda patyrė vieną pralaimėjimą, tačiau ji surinko 5 taškus ir iškovojo pirmąją vietą. Marijampoliečiai nugalėjo kauniečius ir panevėžiečius rezultatu 2:0, bet po atkaklios kovos nusileido vilniečiams 1:2. Beje, Marijampolės apskr. VPK atstovai: Akvilė Murauskaitė ir Mantas Lapienis buvo pripažinti geriausiais tinklinio turnyro žaidėjais.

Sveikiname prizininkus ir nugalėtojus.

Su policijos mišriojo tinklinio finalinio etapo rezultatais galite susipažinti čia.

 

Lietuvos policijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE