“MKML-Mantinga” “B diviziono” pirmosios atkrintamųjų varžybos prasidėjo skirtingai

“Kadis” išbarstė turėtą 10 taškų pranašumą ir susikomplikavo savo šansus žengti į pusfinalį

“Gražiškiai” pergalingai startavo “B diviziono” atkrintamosiose rungtynės rezultatu 104:83 įveikdami “Kadį” ir susikraudami +21 taško pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 10 d.

Atkrintamųjų seriją tritaškiu metimu atidarė „Kadis“, tačiau „Gražiškiai“ atsakė 5 taškais be atsako, „Kadis“ pridėjo dvitaškį ir netrukus paprašė pirmosios minutinės pertraukėlės sužaidus 2 minutes ir esant lygiam rezultatui 5:5. Vėliau T. Badoko traukiamas „Kadis“ spurtavo ir atitrūko 21:14. „Kadis“ išlaikė persvarą, o ketvirtį su sirena užbaigė Tomas Badokas taikliu tritaškiu metimu ir taip įtvirtino savo ekipos pranašumą 29:20.

Po E. Kedžio tritaškio „Kadis“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 32:22. Visgi, „Gražiškiai“ spurtavo 11:4 ir ištirpdė deficitą iki trijų taškų – 33:36. „Gražiškiai“ apsukų nemažino, o Manto Šmigelsko dvitaškis su antrojo ketvirčio sirena priartino „Gražiškius“ iki dviejų taškų – 46:48.

„Gražiškiai“ po didžiosios pertraukos išlygino rezultatą ir pirmą kartą išsiveržė į priekį 64:61. Po dar vieno spurto rungtynių pabaigoje „Gražiškiai“ išsiveržė rekordinių 7 taškų skirtumu – 77:70.

Lemiamą ketvirtį 9 taškais pradėjo „Gražiškiai“ ir dar labiau padidino savo persvarą – 86:70. Per likusį laiką “Gražiškiai” dar labiau įtvirtino savo persvarą ir žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link.

Antrosiose rungtynėse trapią keturių taškų persvarą susikrovė “Marijampolės seniūnija”

“Marijampolės seniūnija” žengė nors ir nedidelį, tačiau pirmąjį žingsnį “B diviziono” pusfinalio link. Pirmosiose rungtynės Žydrūno Kruliko vadovaujama ekipa nugalėjo “Kalvariją” ir mače iš dviejų rungtynių prieš atsakomąsias rungtynes turi +4 taškų persvarą. Atsakomosios rungtynės kovo 10 d.

Susitikimą geriau pradėjo “Kalvarija”, kuri po spurtu 8:0 privertė “Marijampolės seniūniją” paprašyti minutinės pertraukėlės. Emociškai itin užsivedę kalvarijiečiai nemažino apsukų ir įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą – 17:7. Negano to skirtumas po pirmojo ketvirčio dar labiau išaugo – 23:9.

Antrajame ketvirtyje D. Podolskio vedama “Marijampolės seniūnija” po truputį ėmė tirpdyti deficitą, kuris įpusėjus rungtynėms buvo perpus mažesnis – 41:34. Trečiajame ketvirtyje “Marijampolės seniūnija” ėmė tirpdyti pranašumą dar labiau o V. Statkevičius dvitaškis pirmą kartą išvedė komandą į priekį – 45:43. Kiek vėliau pranašumas dar labiau išaugo, kai R. Lisovskis pelnė du taškus greitoje atakoje – 50:43.

“Marijampolės seniūnija” išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos, kuri po D. Podolskio tritaškio siekė 6 taškus, tačiau po klaidos išsimetant kamuolį, “Kalvarija” sumažino atsilikimą iki 4 taškų ir rungtynės baigėsi 81:77 skelbianti pergalę “Marijampolės seniūnijai”.

***

“B divizione” link pusfinalio pajudėjo keturios 3-6 vietas užėmusios komandas, tačiau pirmieji žingsniai ne visiems buvo palankūs.

Gražiškiai (+21) 104:83 Kadis (-21)

“Gražiškiai” pergalingai startavo “B diviziono” atkrintamosiose rungtynėse rezultatu 104:83 įveikdami “Kadį” ir susikraudami +21 taško pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes. “Kadis” vis dar kovoja dėl pirmosios pergalės šiame sezone ir šansai žengti į pusfinalį bent jau dabar atrodo komplikuoti. Jeigu matysime “Kadį” žaidžiant taip, kaip pirmojoje pusėje apie pergalę galima drąsiai galvoti, tik ar galima galvoti apie pergalę 22 taškų skirtumu – abejojama. Net neabejojama, kad jeigu atsakomosios rungtynės kovo 10 dieną bus paskutinės “Kadžiui”, jose vyrukai atiduos visą save ir padarys viską, kad iškovotų pirmąją pergalę ir taip pabaigtų sezoną. Tuo tarpu “Gražiškiai” turi viską savo rankose ir atsakomosiose rungtynėse tiesiog turi visko nesugadinti ir žengti paskutinį žingsnį pusfinalio link.

Marijampolės seniūnija (+4) 81:77 Kalvarija (-4)

Pati įdomiausia atkrintamųjų pora – pirmosiose rungtynėse kova buvo permaininga ir abi komandos pademonstravo, jog gali žaisti ir gali viena kita įveikti. Kovo 10 dieną, kaip ir pirmosiose rungtynės vėl turėtume išvysti kietą ir atkaklią kovą, daug emocijų ir noro nugalėti. Abi ekipos jau įrodė, kad per keletą minučių gali pasukti įvykius aikštelėje visiškai priešinga kryptimi, todėl laukia įdomios rungtynės ir teigti, kad viskas šioje poroje aišku yra neteisinga. Lemiamose rungtynės “Marijampolės seniūnija” vertėsi 8-iais žaidėjai, “Kalvarija” – 7-iais. Galima tikėtis, jog kovo 10 d. abi ekipos suburs pajėgiausias savo sudėtis ir išsiaiškins galutinai kas yra stipresni ir kas vertesni pusfinalio.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE