Mokiniai varžėsi liaudies dailės konkurse „Sidabro vainikėlis“

Surengta Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Sūduvos regiono turo virtuali paroda. Pristatyti 26 mokinių iš Marijampolės, Kalvarijos savivaldybių, Vilkaviškio, Kauno ir Prienų savivaldybių rajonų 69 kūriniai.

Šiai parodai buvo atrinkti penkių mokinių darbai iš Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinės mokyklos ir Kalvarijos gimnazijos. Keturi moksleiviai nominuoti. Samantai Malinauskaitei, sukūrusiai penkis medinius žaislus – tarškynes, paskirta I vieta, o Miglei Malinauskaitei, pagaminusiai keturias Užgavėnių kaukes – II vieta. Abi merginas rengė mokytojas Arūnas Sinkevičius. Jungėnų pagrindinės mokyklos mokiniui Nojui Minevičiui už žaislą „Sūpynės“ paskirta II vieta, o Mantui Žiugždai už didesnį žaislą „Sūpynės“ – III vieta. Abu vaikinus rengė mokytojas Gintautas Kazlauskas.

I vietos laimėtoja Samanta Malinauskaitė dalyvaus nacionaliniame ture ir sieks „Sidabro vainikėlio“, galės dalyvauti vasaros amatų stovykloje.

Visi nominantai bus apdovanojami Lietuvos nacionalinio kultūros centro I, II, III vietų ir specialiaisiais diplomais. Visi dalyviai ir mokytojai bus apdovanoti Marijampolės kultūros centro padėkomis. Sūduvos regiono parodos aptarimas ir apdovanojimai vyks po karantino, apie tai bus pranešta mokytojams.

Sveikiname konkurso nominantus ir juos rengusius mokytojus.

Kalvarijos savivaldybės Kultūros centro informacija

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE