MPRC – išvykos po visą Lietuvą, paskutinio skambučio šventė, supažindinimas su įstaiga ir bendravimas su partneriais

Paskutinio skambučio šventė

Marijampolės profesinio rengimo centre pastarosiomis dienomis vyko supažindimas su šia įstaiga, norintiems joje mokintis, bendradarbiauta su partneriais bei vykdytos pažintinės išvykos po visą Lietuvą.

Gegužės 20 d. Marijampolės profesinio rengimo centro dvyliktokams nuskambėjo paskutinis skambutis.

 

Paskutinio skambučio šventė
Paskutinio skambučio šventė

Paskutinio skambučio šventė Kudirkos Naumiesčio skyriuje.

Pasveikino ir sėkmingo starto lietuvių kalbos egzamino metu linkėjo Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė bei grupių auklėtojai. Kiekvieno dvyliktoko gebėjimai buvo įvertinti atitinkančiomis nominacijomis. O šie skaitė pasižadėjimus ir vienuoliktokams įteikė testamentą.

 

Paskutinis skambutis Kudirkos Naumiestyje
Paskutinis skambutis Kudirkos Naumiestyje

Gražiškių gimnazijos Bartninkų vidurinio ugdymo skyriaus dvyliktokai buvo supažindinti su galimybe įgyti specialybę Marijampolės profesinio rengimo centre. Vilkaviškio skyriaus sektoriaus vadovė Vaida Rudalevičienė pristatė mokymo programas, stojimo tvarką, o mokiniai, atlikę užduotį, buvo apdovanoti pieštukais su centro atributika.

 

Mokinių supažindinimas su MPRC
Mokinių supažindinimas su MPRC

Marijampolės profesinio rengimo centro Statybos ir mechanikos skyriaus vedėja Vida Undzėnienė ir profesijos vyresnioji mokytoja Loreta Adomaitienė aplankė socialinius partnerius: UAB “Mantaga“, UAB “RSD Auto“, UAB „Brūzgos dirbtuves“, UAB “Hidrasa“ UAB “Ligerda“, UAB “Namastra“, UAB “SipraAuto“, UAB “Etatrans”, UAB “Piko valanda”, UAB “Stevila”, UAB “Kelranga”, Marijampolės kultūros centrą, Marijampolės meno mokyklą, Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalioną, parėmusius Ekskavatorių valdymo meistriškumo konkursą, Metalo apdirbimo profesinio meistriškumo konkursą ir Vairavimo mokyklų mokinių ir vairavimo instruktorių meistriškumo konkursą. Socialiniams partneriams buvo įteikti padėkos raštai ir Marijampolės PRC virėjo mokymo programos mokinių ir profesijos mokytojos Kristinos Dembinskienės pagaminti labai skanūs tortai.

 

Padėka partneriams
Padėka partneriams

Integruota lietuvių kalbos ir literatūros bei istorijos pamoka ,,Vaižganto portretas: tekstų mozaika“ Kaune.

 

Išvyka į Kauną
Išvyka į Kauną

Vilkaviškio skyriaus APg21v grupės mokiniai su auklėtoja buvo išvykoje Anykščiuose.

 

Išvyka į Anykščius
Išvyka į Anykščius

Integruota edukacinė lietuvių kalbos ir biologijos išvyka į Kauno marių regioninį parką.

 

Išvyka į Kauno marių regioninį parką
Išvyka į Kauno marių regioninį parką

 

MPRC inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE