„Mums pakeliui“

Kaip rašo Lietuvos Respublikos konsulas Seinuose (Lenkija), Remigijus Motuzas, liepos 25-ąją Seinuose pasitikti iniciatyvos ,,Draugystė veža“ projekto ,,Mums pakeliui“ keliautojai. Per 21 dieną (liepos 5–25 d.d.) jie įveikė net 500 kilometrų kelią, besidriekiantį per visą Lietuvą nuo Žagarės iki Seinų.

Svarbiausiais kelionės dalyviais buvo įvairią negalią turintys žmonės, jų draugai, globėjai ir socialiniai darbuotojai. Keliaujant prie jų jungėsi kitų vietovių bendruomenių nariai su negalia, vietiniai šviesuoliai, žinomi kultūros ir visuomenės veikėjai.

Projekto ,,Mums pakeliui“ keliautojus ir organizatorius prie ,,Lietuvių namų“ Seinuose pasitiko Lietuvos konsulato darbuotojai, gausus čia gyvenančių lietuvių būrys su tradicine lietuviška duona, šokiais bei muzika.

Seinų kraštas nuo seno tampriai susijęs su Lietuva ir yra tarsi jos tęsinys. Čia prieš daugelį metų gyveno ir dirbo vyskupas, poetas Antanas Baranauskas, čia mokėsi Lietuvos himno autorius Vincas Kudirka, poetas ir rašytojas Vincas Mykolaitis – Putinas ir kiti mūsų šviesuoliai. Todėl manau, kad šių metų iniciatyva, bendrystei sujungdama Lietuvoje ir už jos ribų gyvenančius lietuvius, įgauna naują prasmę.

Sūduvos gidas logotipas

LR konsulato Seinuose nuotraukos

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE