Naujų COVID-19 atvejų šalyje – 2717, Sūduvoje – 76

Remiantis šiandieną paskelbtais Statistikos departamento duomenimis, naujų susirgimų per sausio 5 dieną Lietuvoje buvo užfiksuota 2717, o Sūduvoje iš jų – 76. Tiesa, per praėjusią parą pasveiko 2091 žmogus, o vis dar sergančiais laikomi 65712 Šalies gyventojų.

Per praėjusią parą COVID-19 liga pasiglemžė dar 27 žmonių gyvybes ir šiuo metu bendras mirčių skaičius jau siekia 2036.

„Užsikrėtimų skaičius vėl šoktelėjo, kol kas sergamumas Vilkaviškio rajone išlieka vienas didžiausių Marijampolės apskrityje, tad atsipalaiduoti tikrai negalime. Didžiausi susirgimų skaičiai siejami su jau žinomais židiniais, naujų židinių neužfiksuota,“ – informuoja Vilkaviškio meras Algirdas Neiberka.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša, kad vakar Sūduvoje fiksuoti atvejai yra susiję su protrūkiais Marijampolės ir Vilkaviškio siuvimo įmonėse, Vilkaviškio pirminiame sveikos centre. Taip pat nauji susirgimai nustatyti jau anksčiau registruotame židinyje Marijampolės pataisos namuose, iš viso ten užsikrėtė 125 nuteistieji ir 50 darbuotojų.

„Be to, vakar registruoti koronavirusinės infekcijos atvejai, siejami su protrūkiais Marijampolės švento arkangelo Mykolo globos namuose, kur iš viso patvirtinti 44 COVID-19 ligos atvejai, taip pat Marijampolės rajone veikiančiuose Suvalkijos globos namuose, kur iš viso šiuo metu patvirtinti 59 infekcijos atvejai,“ – informuoja NVSC.

Sausio 5-ąją daugiausiai Sūduvos koronaviruso atvejų teko Vilkaviškiui, čia teigiamus testų atsakymus gavo 37 gyventojai, Marijampolėje nustatyti 23 susirgimai, Kazlų Rūdoje – 9, Šakiuose – 6, o Kalvarijoje COVID-19 patvirtinta dar 1 gyventojui.

Kaip skelbiama statistikoje, praėjusią parą regione dėl COVID-19 užgeso 3 gyvybės. Mirė 2 Šakių rajono gyventojai ir 1 Marijampolietis.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE