Neįgalieji rinkosi į sporto šventę

Ketvirtadienį, rugpjūčio 22 d., Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus sporto salėje vyko Vilkaviškio rajono neįgaliuosius atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų sporto šventė. Nors neįgaliųjų organizacijas vienijanti šventė jau buvo kiek primiršta ir kuris laikas nevyko, bet organizatoriai tikisi, kad pavyks atgaivinti šią gražią tradiciją ir sporto šventę surengti kasmet.

Pasveikinti neįgaliųjų ir pasidžiaugti jų iniciatyva atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, šio skyriaus vyriausioji specialistė, kuruojanti neįgaliųjų organizacija, Raimonda Skripkiūnienė, Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Kristina Radzevičienė.

Sveikinimo žodį taręs Savivaldybės vadovas pasidžiaugė, kad tiek daug žmonių drąsiai dalyvauja šioje šventėje, maloniai leidžia laiką vienas kito draugijoje, skiria dėmesio fiziniam aktyvumui. Meras dėkojo neįgaliųjų organizacijoms už bendradarbiavimą, už tarpininkavimą ir nuolatinį rūpinimąsi rajono žmonėmis, kuriems pagalba ir parama yra labai reikalinga.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė pakvietė organizacijas drąsiai kreiptis bet kokios pagalbos ir palaikyti su Savivaldybe nuolatinį ryšį.

Prie sveikinimų prisidėjo ir kiti renginio svečiai, o po oficialiosios dalies prasidėjo sportinės rungtys. Džiugu, kad į sporto šventę susirinko visų Vilkaviškio rajono neįgaliuosius atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų nariai. Aktyviai šventėje dalyvavo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungos, Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos, Vilkaviškio rajono diabetikų bendrijos „Insula“, Vilkaviškio rajono nefrologinių ligonių draugijos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Vilkaviškio rajono filialo, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos ir Vilkaviškio rajono neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ atstovai.

Po bendros mankštos visi skubėjo išbandyti savo jėgas ir miklumą įvairiose rungtyse. Dalyviai galėjo pasivaržyti baudų metimo į krepšį, smiginio, žiedų užmetimo ant stovo, stalo teniso kamuoliukų metimo į taikinį ir kitose rungtyse. Savo taiklumą išbandė ir Savivaldybės meras A. Neiberka, kuris sudalyvavo žiedų užmetimo ant stovo rungtyje.

Šventės pabaigoje geriausi sportininkai buvo iškilmingai apdovanoti Savivaldybės, Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro ir LR Seimo nario K. Smirnovo įsteigtais prizais.

Po įveiktų rungčių visi susirinkusieji dar ilgai nesiskirstė: vaišinosi arbata, atsineštais skanėstais, bendravo tarpusavy ir džiaugėsi vienas kito draugija.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas