Net ir pandemija negali sustabdyti gražių darbų

Ko gera jau visi marijampoliečiai žino apie Marijampolės savivaldybės draugus iš miesto partnerio Norvegijoje – Lešos savivaldybės.

26-erius metus iš eilės artėjant gražiausioms metų šventėms Marijampolės savivaldybėje lankydavosi miesto partnerio Leša (Lesja) delegacija, norėdami įteikti kalėdines dovanėles mūsų savivaldybės vaikams. Dovanos – ne bet kokios, o Norvegijos Lešos savivaldybės mokinukų, kurie kasmet įpareigodavo suaugusiuosius atgabenti jų kruopščiai apgalvotas ir supakuotas dovanas mums.

Koronavirusas sustabdė visus keliavimo planus, tačiau gerų norų ir gražių iniciatyvų neįveikė. Nuotoliniame susitikime su Lešos savivaldybės atstovu ir iniciatyvų kuratoriumi Martin Vorkinn buvo aptarti gražūs bendradarbiavimo santykiai, užsimezgę su Marijampolės moksleivių kūrybos centro Atviro jaunimo centro padaliniu.

Lešos savivaldybės jaunimas liūdi, kad šiais metais negali aplankyti Marijampolės ir Atviro jaunimo centro ir susitikti su jaunimu, tačiau jie pasistengė atsiųsti dovanų, kurias Atviras jaunimo centras galės panaudoti išradingai. Moksleivių kūrybos centro komanda idėjų turi tikrai ne vieną.

Lešos savivaldybėje gyvenantys vaikai, kurie kiekvienais metais savo rankutėmis pakuodavo dovanėles ir siųsdavo jas į Marijampolę, taip pat nepasiduoda pandemijos iššūkiams: jie taip pat renka pinigėlius ir nori juos atsiųsti Marijampolėje veikiantiems vaikų dienos centrams, kurie už juos galėtų nupirkti vaikučiams dovanų.

Gražiai draugystei nebaisus nei atstumas nei pandemijos ribojimai!

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE