Net septynios „Saugaus eismo stotelės“ įsikurs Marijampolės regione

Rugpjūčio 17–rugsėjo 3 d. Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 62 saugaus eismo stotelės. Jose lauks Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai, kurie lankytojus konsultuos saugaus eismo tema, atkreips dėmesį į gatvėje tykančius pavojus ir būdus jų išvengti.

Kartu su Marijampolės apskrities bendruomenės pareigūnais eismo dalyviai turės progą prisiminti kaip saugiai elgtis gatvėje ar kelyje, pasikartoti svarbiausias kelių eismo taisykles.

Ši saugaus eismo akcija skirta mažesniems miesteliams ir gyvenvietėms, nes jose rečiau organizuojamos tokios akcijos, tačiau eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo pėstieji ar dviratininkai, yra sąlygiškai dažnesni. Saugaus eismo stotelėse laukiami visi, o atvykusiems bus skiriamos saugaus eismo priemonės su šviesą atspindinčiais elementais.

Akcijos dalyvių prašoma paisyti visų būtinų ir aktualių Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nustatytų saugumo reikalavimų: laikytis reikalaujamo atstumo nuo kitų asmenų, nesibūriuoti, dėvėti kaukes, prie saugaus eismo specialistų prieiti po vieną.

Saugaus eismo stotelėsLietuvos policijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE