Nuo liepos 1 d. perkeliamas Lietuvos pašto Marijampolės skyrius

Lietuvos paštas informuoja, kad nuo š. m. liepos 1 d. Marijampolės centrinis paštas, esantis adresu J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, bus perkeltas į PC „Maxima“ patalpas antrame aukšte adresu V. Kudirkos g. 3, Marijampolė.

Bendrovė pažymi, kad visoje Lietuvoje vykstantis pašto skyrių atnaujinimas  inicijuojamas įgyvendinant ilgalaikį investicinį pašto tinklo kokybės gerinimo planą ir Bendrovės veiklos strategiją.

Marijampolėje perkeliamas pašto skyrius bus nutolęs 900 m atstumu nuo dabartinės lokacijos. Naujojo pašto skyriaus patalpos bus įrengtos pagal šiuolaikišką koncepciją, jose klientai bus aptarnaujami prie 5 langelių, bus įrengta erdvi siuntų savitarnos zona, taip pat bus užtikrinamas ir žmonių su negalia bei tėvelių su vaikų vežimėliais patogus patekimas į skyrių, o šalia pastato – erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Be to, naujasis pašto skyrius dirbs visomis savaitės dienomis – pirmadienį – šeštadienį nuo 09.00 iki 19.00 val., o sekmadienį nuo 10.00 iki 17:00 val. Klientų patogumui, siuntos galės būti nukreipiamos ir į šalia esantį paštomatą.

 

Lietuvos pašto informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Arūnas sako

    Gaila,
    Toliau vyksta gražiausių kertinių ,,smetoninių” pastatų, kurie leido didžiuotis valstybe, parceliavimas. Kol kas matom tik tokį vaizdą, kad iš erdvaus atskiro pastato, puikios architektūros, priklausiusio paštui keliama į nuomojamas iš privatininko su sandėlio lentynomis (vietoj meniškos aplinkos) ir dėžėmis už nugarų ir be vietos drabužiams pasikabinti darbuotojams. Bet gal ši kartą bent tikrai bus patogiau…

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE