Nutirpus sniegui, Marijampolėje prasideda gatvių remonto darbai

„Vos nutirpus sniegui  prasideda infrastruktūros gerinimo darbai!“ – šiandieną savo Facebook profilyje pasidžiaugė Marijampolės miesto meras Povilas Isoda. Pasak jo, jau imtasi pėsčiųjų tako Dainavos gatvėje įrengimo darbų, darbininkai ir jų technika jau ūžia ir Draugystės gatvėje.

„Tarp daugelio pernai metais sutvarkytų ir naujai išasfaltuotų gatvių buvo Dainavos gatvė. Dar pernai šios gatvės gyventojams duotas pažadas, jau pradedamas įgyvendinti.“ – dalinosi P. Isoda. Siekiant, kad gyventojams būtų patogiau ir saugiau kasdieninėse kelionėse, atkarpoje nuo Saulės gatvės iki Medžiotojų gatvės bus įrengtas naujas pėsčiųjų takas.

Praėjusiais metais kapitalinio remonto sulaukusi Draugystės gatvė šiandieną jau vėl pilna darbininkų ir technikos. Ten jau baigiami dėti borteliai, įrenginėjamos pėsčiųjų saugumo salelės. Taip pat Draugystės gatvės pradžia ir pabaiga bus praplatintos iki trijų eismo juostų. Mero teigimu, esant palankioms oro sąlygoms, balandžio mėnesį gatvėje gali bųti pradėti asfaltavimo darbai.

Nuotraukos iš Marijampolės mero Povilo Isodo Facebook

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE